Złote myśli Oświeconego Mistrza Duchowego


W każdych czasach przychodzą do ludzkości mistrzowie duchowi, awatarowie lub awadhutowie. Inspirują, uczą, prowadzą, pokazują prawdę o tym co dzieje się w świecie. Czasem cierpią z rąk sił mrocznych i złych. Jednym z takich mistrzów nauczycieli duchowych dla współczesnego świata jest Lalita Mohan Babaji znany także jako Ph.D. Mohan Ryszard Matuszewski. Najlepiej jest znany z prowadzonych od 1983 roku terapii dla ofiar przemocy, terroru, gwałtu i pedofilii.

Odpowiedzi mistrza do uczniów oraz oponentów i adwersarzy mogą wiele nauczyć i pokazać jak Oświecona Wyższa Jaźń postrzega i pokazuje prawdę. Prosto, jasno, celnie i „bez owijania w bawełnę”. Niektórzy jednak apologeci kościelni czy omamieni narkotykami doświadczają prawdziwie oczyszczających emocjonalnych furii. Bo słowo prawdy ostre jest jak miecz obosieczny!

Wypowiedzi zbioru są na bardzo różne tematy.

Każdy akapit można czytać na „chybił trafił”, losowo.

OSTRZEŻENIE:

Teksty wypowiedzi duchowego mistrza i nauczyciela Lalitamohandżi tylko dla osób o mocnych nerwach i zdrowej konstrukcji psychicznej. Chorym psychicznie na paranoję pieniaczą lub psychotyczne fobie lękowe, a także na pospolite pieniactwo religijne lub polityczne odradzamy czytania tego artykułu!

ZŁOTE MYŚLI OŚWIECONEGO MISTRZA DUCHOWEGO 

Flaga patriotyczna wspólnoty terapeutycznej Himawanti

Cenzura mediów i prasy wynika z błędów prawa. Gdyby redakcje gazet musiały publikować sprostowania od osób które opisały, to byłaby wolność, a czytelnicy mieli możność wysłuchania dwóch stron. Ale prawo preferuje to co każdy najgłupszy dziennikarz nagryzmoli, nawet jak jest „na bani”.

W wyborach samorządowych startowało dużo lokalnych komitetów niezależnych od partii wiodących. Tyle, że sporo z tych komitetów reprezentowały gęby supernumerariów sekty Opus Dei… Ot i mamy niezależność polityczną nowego rodzaju w wielu miejscowościach.

PiS kiedyś rozszyfrowałem jako P-sychole i S-chizole. To na skutek czytania idiotycznych odpowiedzi na skargi pisane do kilku prokuratur Ziobrowych. Ale się to Ziobrowym nie spodobało…

Weryfikacja psychiatryczna polityków w Polsce jest nierealna, gdyż Komisja Psychiatryczna Ministerstwa Sprawiedliwości ziobrowym prawnikom podlega. Niestety, tak to jakoś głupio jest zrobione. Lekarze nie mogą napisać samodzielnej opinii, tylko taką jak polityk z MS zaleci, delikatnie rzecz ujmując.

Wszyscy ordynatorzy placówek psychiatrycznych zamkniętych raz w miesiącu mają polityczną odprawę w Ministerstwie Sprawiedliwości i tam dowiadują się kto jest dla państwa niewygodny i jak go wyciszyć chemicznie, najlepiej na AMEN…

Tak, klechy ogólnie widzą wszędzie zło, bo myślą, że wszyscy są do nich podobni i mają wrażenie, że zwykli ludzie są tacy sami jak ich biskupi! Stąd te obsesje że szatan jest wszędzie, że zło czai się we wszystkim. Tymczasem złem wcielonym jest ksiądz, a siedzibą światowego zła jest Kościół papieski. Pisali już o tym chociażby adwentyści w swoich dziełach historycznych typu „Wielki Bój”. 

Umierając w komendzie wojewódzkiej katolickiego gestapo w Gdańsku, po ostrzelaniu i skopaniu przez policję polityczną CBŚ miałem jeszcze siłę, żeby ich „kurwaś” maryjnego kapelana wyzwać od pedofilskich świń katolickich i wygonić precz, a potem na 8 godzin straciłem przytomność. Leżałem skuty i zakrwawiony na betonowej posadzce korytarza katolickiego gestapo zwanego policją CBŚ, nieprzytomny. I dzięki temu, że klechę zawsze pedofilskiego miałem siłę jeszcze pogonić, widać przeżyłem, bo ku rozpaczy katolickich bandytów z policji politycznej reżimu Karola Wojtyły z Opus Dei, ocknąłem się, choć ponoć lekarz już zgon stwierdził. I mendy faszystowsko katolickiego gestapo bały się mnie dobić. Widać cuda się zdarzają, tylko w obliczu ostatniej godziny szatańskie bydło z rogami katolickiego diabła trzeba precz pędzić!!! A to był sierpień roku 2002, skąd mniemam, że Maryja do żona Szatana, jako że z okazji jej święta tak mnie skatowały psy kościelnej policji politycznej Centralnego Biura Śledczego w Gdańsku!

Naiwna dyskutantko, nawet jak założysz własny związek wyznaniowy, to będziesz jedynie baty i cięgi dostawać, że ci ledwie na adwokata będzie starczać. Poczytaj o mniejszościach prześladowanych w Polsce przez zawsze niebezpieczną sektę katolickich Opus Deistów z tzw. Ośrodków Antysektowych (OIoSiNRR), z budżetu państwa utrzymywanych, zresztą całkowicie nielegalnie!

O posłach lewicy w Polsce: Jak te rozpasane tuczniki polityczne utuczone na słoninie wieprzowej, należą do sekty Opus Dei albo są ich sympatykami to się dziwicie, że nikt nic nie powie głośno? Lewicę to trzeba od podstaw budować, a prawica to jest, ale zamordystyczna, frankistowsko-opusdeistyczna, a i jeszcze na frakcje interesów skłócona. Ich obchodzi biczowanie, włosienica na udzie i brewiarz w sekcie Opus Dei na 2,5 godziny dziennie, msza codzienna i konfesjonał u księdza z Opus Dei!

Ta przemiana komuszków w religiantów to prawdziwy Cud nad Wisłą! Kiedyś Breżniewa podejrzewano o Misiaczkowanie. A tu się okazuje, że są więksi profesjonaliści od włażenie w dupkę. Znani z tysięcy pedofilskich skandali na całym świecie. I oni rządzą Polską! A ile potem kosztuje ich wycieczka do Dubaju czy Las Vegas na bzykanko nielatków? Chyba całą tę dziurę budżetową… prawdziwa dziura, kurna, rozrypana, że aż fee!

Aby Wojtyła (JP2) był szamanem, to by się jeszcze u prawdziwych szamanów bardzo dużo uczyć kurna musiał…

U mnie nie chodzą po kolędzie, bo już ich nikt w bloku nie przyjmuje… Wrzuca się sąsiadom ulotki, Fakty i Mity, kiedyś reklamę Uraeusa.. I są efekty namacalne. Nie chodzi czarnuch po kolędzie wcale…

Czy ktoś policzył i spisał gdzieś może dokładniej Opusdeistyczne biznesy i inicjatywy kasodajne? Takie jak radio maryja, fronda, matkowski, akademiki, szkoły i przedszkola społeczne, budownictwo społeczne, hehe kasodajne i inne tam takie jak KANA czy Effatha, bo ja się w tym trochę gubię!

Trzeba codziennie list do Tuska pisać, żeby opodatkować klechów i ich katobiznesy na 23 procent VAT to 2,3 miliarda wróci z powrotem do budżetu! Heheh

A Irena Kinaszewska jako konkubina (Karola Wojtyły), też będzie beatyfikowana? Bo ona chyba też już w Niebie jest jako znajoma krakowiaków? A ja sympatyzuję z Krakowem! I z uroczymi okolicami Krakowa. I Kinaszewskiej współczuję, że ją tak Karolek Wojtyła w karolka robił. Ale w takiej sytuacji są tysiące kochanek księży, które nie mogą zostać normalnie ich żonami jak u popów w prawosławiu.

‎10 miliardów rocznie idzie na Kościół katolicki to przez 20 lat uciułali 200 miliardów, chociaż na początku pewnie mniej kradli… To jakieś 150-180 miliardów pewnie zarąbał Narodowi Polskiemu kler katolicki. Hmm, a kto zapieprzył resztę z tych brakujących 700 miliardów długu publicznego? Znajomi kleru z klerykalnych partii i organizacji? A może Duch Święty?

Około 100 tzw. katolickich ośrodków antysektowych (OIoSiNRR) pobiera dofinansowanie celowe z urzędów miejskich i funduszy Unii Europejskiej. Na znieważanie publiczne i niszczenie swojej religijnej i parareligijnej oraz wyimaginowanej konkurencji. I są to całekiem spore pieniądze, zwykle z funduszy edukacyjnych. Taki Dariusz Pietrek z KANA w Katowicach, jeździ po całej Polsce i za pieniądze podatników wygaduje inkwizycyjne dyrdymały. 100 ośrodków antysektowych po 100 tysięcy złotych rocznie na edukację antysektową czyli zwalczanie konkurencji to jest co przepić i przedymać w burdelikach dla działaczy tych ośrodków. A podobno niektóre z nich dostają i po kilkaset tysięcy dofinansowania od władz samorządowych. I dzięki waszym podatkom katolicka sekta nie ma na rynku religijnym żadnej silnej konkurencji ani opozycji… Szkoda.

Tak, od lat chyba już 30-tu powtarzam, że pontyfikat Jana Pawła II to była katastrofa. Zakończona zresztą katastrofalnym skandalem pedofilskim, który w Polsce działacze Opus Dei bardzo chcą zatuszować. A jako, że sam prowadzę od lat terapie duchowe dla ofiar księży pedofilów i zakonnic pedofilek, to doświadczyłem już wiele razy, że Kościół katolicki, to jest katastrofa i porażka cywilizacji. Za stosowanie jogi i relaksu dla ofiar molestowanych przez księży robiono ze mnie niebezpieczną, destrukcyjną sektę, terrorystę, zamachowca i co się jeszcze da. Tylko liczba osób na terapiach mi rosła z powodu tej reklamy. To chyba niezamierzony skutek, który bestie papistowskie rozwścieczył! Śmieszni ci wyznawcy księżulków, którzy nie chcą do wiadomości przyjąć, że skandal pedofilski zrujnował Kościół w wielu krajach i powoli toczy go także w Polsce. Pontyfikat Wojtyły to totalna porażka skompromitowanej, prawicowo-średniowieczno-inkwizycyjnej ideologii watykańskiej!

Po co bogowie mieliby zaglądać do tego ziemskiego ciemnogrodu (Polski)? Marne peryferia w Galaktyce, przeciętna gwiazda zwana słońcem we wszechświecie. Bogowie na pewno stworzyliby sobie lepsze miejsce na pobyt i rajskie igraszki!

Zdjęcia ofiar tuż po wydymaniu, że tak powiem na plebani albo w zakrystii powinno się ksieżom publicznie w Kościołach wieszać. Chociaż może lepiej filmiki, jak ofiary mówią co wycierpiały od Magdalenek czy Boromeuszek i inszych takich zboczonych Paetzów czy Dymerów. Najgorsze to jest to, że tragedia pontyfikatu Karola Wojtyły ciągnie się za Kościołem katolickim niczym dżuma aż do dzisiaj. Jest to m.in. opanowanie Watykanu i Polski przez skandaliczną sektę Opus Dei i jej liczne przybudówki zakładane w myśl zasady, że supernumerariusz musi mieć własną podsektę czyli działalność dla Dzieła, oczywiście nie powiązaną organizacyjnie w sposób formalny. To są agendy sekty, takie przykrywki i przybudówki, np. Effatha czy KANA…

Oni, czarni, ze słów na H…, rozumieją takie jak Hulanka, a takich ja Humanitaryzm pewnie nie kumają, bo mają magistra teologii w dyplomach! O konieczności zadośćuczynienia ofiarom kościelnej pedofilii też nie raczą nic rozumieć! A na takie wynurzenia reagują atakiem paranoidalnego szału!

Teraz z jednym zboczkiem co mnie objechał w opusdeistycznej Rzepie wymieniam korespondencję. Pewnie ją wrzucę na jakiś portal, hehe. Bo jest wesoła. Jak to gatka szmatka z Opus Deistą. Oni nie przyjmują nawet do wiadomości, że z 30 tysięcy księży kilkuset może być zboczonych, statystycznie nawet powinno być, i że ofiarom trzeba pomagać, a księży zboczonych nagłaśniać, bo leczenie pedofilów jest mało skuteczne. A nagłaśnianie zboczków pedofilskich eliminuje czy chociaż ogranicza ich działalność. Opus Deista by wszystko jednak utajniał, o tym nie wolno mówić, to się im w pałach nie mieści, widać ciasne to pałąki. Jak można nie przyjmować do wiadomości relacji ofiar molestowanych i gwałconych takich jak Dawid M. z Częstochowy, co w końcu zabił swojego księdza pedofila Torchałę? A prokuratura i sąd mimo pozytywnej opinii psychologów, że mówi prawdę o latach molestowania, nie przyjmują do wiadomości faktów. Trzeba pomóc chłopakowi, choć przykre, że tak się muszą kończyć takie sprawy z księdzem w tle, bo sąd jest sterowany przez Jasną Górę i Opus Dei w Częstochowie.

Przykładowo sekta Opus Dei, tajna, a zatem w Polsce nielegalna, bo jest zakaz istnienia tajnych stowarzyszeń i organizacji, werbuje wśród studentów prawa. I potem ma w prokuratorach oraz sądach niezbędne poparcie dla robienia miliardowych przekrętów typu bank Ambroziano czy salezjanin Matkowski!

Jan Paweł II to generalnie Prowincjusz czyli wieśniak, a po naszemu, na ludowy polski przekładając Wsiun, czyż nie tak? A może coś źle tłumaczę?

Przepędzić czas już najwyższy tego watykańskiego okupanta, a szczególnie trzeba „pogonić kota”, tajnym doborowym oddziałom watykańskiego Waffen SS znanego szerzej jako Opus Dei. To watykańskie SS okradło przez 20 lat Polskę robiąć dziurę budżetową na 700 mld złotych! Ujawniać niebezpieczną, destrukcyjną i faszystowską sektę Opus Dei – watykańskie SS.

Czy 100 tysięcy policjantów i 100 tysięcy żołnierzy byłoby w stanie aresztować i internować aż tylu przywódców okupacyjnych wojsk faszystowskiego (inkwizycyjnego) Watykanu?

Jakby na 100 portalach wyraźniej napisać czym jest niebezpieczna, destrukcyjna sekta Opus Dei i kto do niej należy, jakie robi malwersacje, to pewnie by się porządek sam zaczął robić. Niestety w Polsce nawet znawcy tematu boją się napisać ostrzej o tej niebezpiecznej faszystowskiej i mafijnej zarazem sekcie rządzącej Kościołem okupacyjnym watykańskim…

Do najgorszych aspektów czarno-mafijnej klerokupacji należy okupowanie przez klerykałów z Opus Dei prokuratur oraz mediów publicznych.

Jeśli się komuś spowiadasz codziennie w sekcie Opus Dei z najdrobniejszych grzeszków, a i jeszcze codzienny raport o swych grzeszkach piszesz dla dyrektora okręgu, i po 20 latach zostajesz posłem, to jak masz się postawić czarnej władzy?

Josemaria Escriva po ucieczce z zakładu psychiatrycznego, gdzie się 10 miesięcy leczył psychiatrycznie stał się „duchowym” przywódcą faszystowskiej Hiszpanii i spowiednikiem naziola gen. Francisco Franco.

Jak ktoś myśli, że w niebiosach jest smutnawo, to niech się wybiera programowo do niebios gandharwów i apsaras. Tam mu nudno nie będzie, bo są śpiewy, tańce, dobra muzyka, no i bardzo gruntowna kamasutra do opanowania, a i inne sztuki artystyczne.

Jak rząd ma wziąć rozwód z kościołem katolikawym niby, jak w rządzie zasiadają ludzie kościoła? A szef gabinetu premiera od czasów Buzka jest supernumerariuszem Opus Dei? Nawet kapelan Wałęsy był już księdzem z Opus Dei, numerariem. W swei istocie, nie ma w Polsce małżeństwa rządu z kościołem katolikawym, tylko ludzie tego kościoła okupują rządowe stołki. Premier czy Prezydent się zmieniają, ale szare eminencje pozostają, kościelne eminencje, szare jak sierść Lucyfera, kiedy oddaje stolec na mrozie w polu.

Kolejne rządy patrzą tylko jak zrabować to, co komuna stworzyła. Rozkradli kopalnie, kolej, szpitale i wszystko co się dało. Już prawie nie ma co kraść, to chyba władza rabusiów rozbójniczej Solidarności się niedługo skończy. Tylko, że następni będą mogli już zarządzać tylko sprzedażą długów z dziury budżetowej o wartości 700 mld PLN. Dobrze, że jest ktoś taki jak Jurek Owsiak, co to ratuje te padające na pysk polskie szpitale, pomaga chorym dzieciom i innym osobom w straszliwej potrzebie ratowania zdrowia. Jak widać po Jurku Owsiaku i wolontariuszach Orkiestry są jeszcze dobrzy ludzie w Polsce. Niech Orkiestra Owsiaka GRA, niech jego wrogowie sięgają moralnego DNA!

W praktyce na 100 osób co czytają to co jest tak jak jest, 7 popiera, 3 jest przeciw, a reszta milczy. Milczenie owiec. Słodkie teksty, łkanie i opisywanie dowodów materialnych jest najmniej czytane. Po prostu na konkrety jest mało odbiorców, zatem wtedy do nikogo się nie trafia. Niestety monitoring stron i wejść na teksty pokazuje, że treść bez silnego ładunku emocjonalnego nie znajduje odbiorców. A po podsumowaniu różnicy reakcji na tak i na nie i tak jesteśmy na bilansie dodatnim. Pozdrawiam.

Jedyną reakcją społeczną na nagłośnienie w mediach A.D. 2002/2003 był znaczący wzrost uczestnictwa ludzi na zajęciach w naszych grupach terapeutycznych oraz także medytacyjnych zorientowanych na rozwój duchowy… Ciekawy efekt krzyku medialnego. Ludzie chyba wiedzą już, że jak media na kogoś/coś plują, to może to być ktoś/coś o znaczącej wartości.

A jakby tak głupawy VAT na leki i sprzęt medyczny zlikwidować, to w jakim czasie by się szpitale oddłużyły? I jakby tak zakazać dotowania firm pokroju Caritas, co się nie rozliczają wcale ze zgarniętego szmalu, a na pomoc prawie nic nie dają, w odróżnieniu od Owsiaka, to o ile bardziej mógłby Owsiak i Orkiestra cała pomagać potrzebującym? Mój kolega Krzysztof ma kilkanaście bilboardów. Na czas grania Orkiestry użycza ich Owsiakowi, na reklamę. Jest to jego wsparcie. Orkiestra nie wydaje ani grosza. Graficy z firmy darmo robią reklamę do wyświetlania. Nie ma kosztów które pani @Elżbieta Dorota Wilczyńska insynuuje! I tak jest z bilboardami. A na megalomanię cierpi Caritas. Pozbierał miliardy złotych na powodzian, a oni praktycznie NIC z tego nie dostali. To pytam, gdzie Caritas przepił te kasę? Na spłacenie długów watykańskich znowu poszła? Naiwni co dają na Caritas muszą wiedzieć, że biedni i potrzebujący nic z tego nie mają, no chyba że dodatkową wizytę kapelana szpitalnego z pieniędzy podatników opłacanego.

O tak, kościół podatek od gruntu niech płaci za swoje budowle, tak jak inni zjadacze chleba za swe domy, nawet spółdzielcze. I podatek od tacy 23 % VAT z każdej mszy, a urzędasy fiskalne niech przeliczają ile dokładnie zebrano, bo nawet biskupi się skarżą, że księżą zaniżają kwoty zebrane. I ZUS niech księża oraz zakonnice płacą tak jak reszta obywateli. Państwo traci 10 miliardów złotych rocznie na finansowanie Kościoła katolickiego, to na pokrycie długów szpitali akurat by starczyło!

A czy wiesz, że ci źli urzędnicy są katolikami związanymi z OPUS DEI, jedną z najstraszliwszych i najbardziej złodziejskich sekt w historii Kościoła katolickiego? Czy wiesz, że szara eminencja kolejnych rządów, szef gabinetu premiera ciągle jest z Opus Dei i zmusza kolejnych premierów do tego, aby Komisja Majątkowa mogła okradać Polskę na rzecz Kościoła katolickiego i jego pasibrzuchów?

My tylko sprostowania piszemy na kolejne ataki, satyryczne, ostre i zdecydowane, także paszkwilne, tak, żeby je ktośkolwiek czytywał. A sporo ludzi czyta. I tak nasze strony są bardziej czytane już od stron typu „szczyny pietrkowe”. Sporo jest ludzi idealistycznych, takich co wierzą w nastawianie drugiego policzka, ja też kiedyż wierzyłem, dopóki sobie nie przeczytałem, kto Jezusowi, kiedy i dlaczego dopisał ten drugi policzek, żeby móc lepiej rządzić plebsem i motłochem, jak wtedy mawiano o ludziach. W jodze, ważna jest ahimsa, zasada nie zezwalania na wyrządzanie krzywdy, nie cierpienia, nie krzywdzenia. Ale ważniejszą zasadą jest mówienie prawdy i działanie w prawdziwy sposób, satya. Czasem ludziom trudno jest pojąć jak działać, kiedy te zasady się zbiegają. Starzy mistrzowie mówią, krzycz głośno, kiedy dzieje się krzywda, krzycz głośno kiedy ktoś jest krzywdzony! Ogłaszaj prawdę donośnym głosem! Ujawniaj wszelką niesprawiedliwość, zapobiegaj krzywdzeniu! No to się krzyczy głośno: „Pietrek znowu syfu nam narobił”, „Pietrek dostał ataku furii i znieważa Antypedofilskie Bractwa Zakonne Himawanti„. Jedni krzyczą bardziej przeraźliwie, a inni mniej.

Tak, nawet Kwaśniewscy się na katolicyzm nawrócili, zatem ich pontyfikat nad Polską był rządem katolików, a i kapelana mieli w Pałacu Prezydenckim, katolickiego. Mogli sobie wziąść np. zielonoświątkowego kleszkę albo buddyjskiego, ale mieli kapelana katolickiego. Dlatego za pontyfikatu Kwaśniewskich byli oni władzą urzędasów katolickich, a nie komuną czy lewicą. Bo komuchy nie mają w pałacach kaplicy ani kapelana!

Do katoliczki z sekty Fronda: W odróżnieniu od FiM, tylko Fakty, żadnych mitów, bo od mitów są mitologie. Jak ktoś się nawraca na katolicyzm, komunie bierze, jak Kwaśniewski, to staje się katolikiem i jest pani BRATEM w wierze. Przecież konwersja na katolicyzm, podobnie jak apostazja do ateizmu czy innej wiary to są FAKTY, a nie mity. Kwach się ochrzcił, wziął chrzest, komunię, wybierzmował się, to i jest katolikiem teraz. Proszę miłować swojego brata w wierze, pani Elżbieto!

Dorn się ochrzcił i skomunizował, Kwaśniewski, o czym było głośno w prasie, a i Oleksy to był taki kumoch z karierą ministranta w tle i szykowaniem się na księdza. Katolicy, po prostu katolicy! To są wszystko komuchy, bo komunię brali i regularnie biorą, można by powiedzieć, że takie stronnictwa kościelne klęczonów! Daj im Boże odpuszczenia grzechów i uchroń przed piekłem!

Sam brak rozliczeń sekty Caritas z datków zebranych to już jest jedna wielka cuchnąca na całą Europę afera finansowa! Każda fundacja charytatywna ma obowiązek pokazać mnie jako potencjalnemu sponsorowi raport na co wydaje kasę. Tylko sekta Caritas tego nie robi i ma dowolność w rolowaniu tak potrzebujących jak i sponsorów.

Tylko dziwnie sekta Caritas się nie rozlicza, bo organizacja kościelna jest zwolniona ustawowo z konieczności rozliczania się co pozwala wszystkie pieniądze zmalwersować np. na ewangelizację zamiast na pomoc charytatywną tak jak zdeklarowano. czegoś takiego oszukańczego nie ma nigdzie na świecie. A i Tadeusz Rydzyk z wałka na stocznie niech się jeszcze rozliczy! A i Rysiu Matkowski (sekta salezjanów) z 500 milionów wyłudzeń od banków niech się rozliczy i niech odda kasę co zagarnął!

No mamy FAKT, że się ustawowo sekta Caritas nie rozlicza i to właśnie jest jeden wielki szwindel! Kto nie musi kasy rozliczyć, ujawnić na co pieniądze zebrał, ten jest niewiarygodny. A Orkiestra Jurka Owsiaka musi się rozliczyc w terminie z każdej złotówki, pokazać na co wydała pieniądze i ile. A urzędas może się czepiac. Sekta Caritas może kasę zebraną przepić i nikt się nie może go czepiać o to na co wydał. To jest ten przekręt i niech pani nie udaje, że nie rozumie co jest po polsku napisane! Kilkadziesiąt doniesień co roku prokuratura umarza, tak samo jak wobec Tadeusza Rydzyka, bo prokuratorzy są tej samej wiary, na tej samej oazie się chowali i ręka rękę myje…

Do pani z sekty Radio Maryja: A może jednak złotóweczkę na chore dzieci? Sumienia katolickiego tam nie rusza, że się chorym i kalekim dzieciom pomocy odmawia? Bo mnie rusza, jak widzę osoby bez serca, bez ludzkich uczuć, co się katolicyzmem szczycą, a na biedne schorowane dzieci nawet złotówki odmawiają. Bodaj by tacy w Piekle całą wieczność pościli z włosienicą opusdeistyczną na obu udach! No może jednak się Elżbieto wzruszysz w swym zatwardziałym kamiennym sercu, które to kamienne serca Jezus Chrystus potępił! I dasz złotóweczkę dla chorych dzieciaczków. No nie bądź taka zacięta w swej katolickości… Gdzie jest Twoje serce? Nie masz serca? http://apps.facebook.com/wielka_orkiestra/?ref=bookmarks&count=0

Donosy panią interesują, zamiast dawania paru złotóweczek na biedne schorowane dzieci i na dzieci kalekie. Donosy to ta niechlubna w Polsce tradycja donosicielstwa. O przekrętach kleru katolickiego trzeba głośno mówić, nie zważając na to czy ziobrowi prawnicy z Opus Dei reagują prawidłowo czy też nie. Z prokuratur najpierw trzeba wywalić ziobrową ekipę, a potem pisać zawiadomienia o przestępstwach. A donosy to taka komusza mentalność z poprzedniej epoki. Donosicielstwo ma bardzo złą tradycję.

No nie widzać logiki u katolików, nie widać, skoro prostych informacji nie umią katolicy połączyć. Bo jeśli osoby rządzące Polską przynależą do Kościoła katolickiego, Polską rządzą złodzieje i malwersanci, to proszę panią jakiego wyznania są malwersanci i złodziej rządzący Polską?

Jakby tak pochodzenie semickie biskupom powyciągać, to by dopiero zabawa na wesoło była. Zresztą niektórym wyciągali, ale nie tych ustrzelili co trzeba, bo podle zwalczania liberalizmu wewnątrzkościelnego słowem żyd kupczyli. A powinni wedle genów sobie czystki robić we własnych szeregach, to by pierwszy był Karol Wojtyła do obróbki, hehhe. Z semickimi korzeniami.

No nie ma kasy w ZUS, bo opusdeistyczne OFE zapindalają składki na renty i emerytury. Zrujnowali tak połowę Ameryki Południowej, a teraz jeszcze tylko Polska tym złodziejom została do rozgrabienia. Zlikwidować to OFE, bo samo jego istnienie, żeby sobie ktoś brał składki i je malwersował to już jest przekręt opusdeistyczny, typowy, argentyński. Tylko w Polsce zamiast ekonomistów mamy w rządzie opusdeistów.

Rama to dosłownie wspaniały, radosny. Hare Rama to Chwała radości, wspaniałości. Krishna jako słowo ma kilka znaczeń. także osobę o ciemnej lub niebieskiej karnacji skóry, zatem dosłownie byłoby: Chwała Murzynowi! Krishna jako koloru nie da się skojarzyć ze złem w językach Indii, więc pan Górka kłamie. Kolor Krishna odnosi się w mitologii do mitycznej rasy ludzi niebieskoskórych, a jego synonimem jest kolor śyama intensywnej niebieskości. Potoczne zrozumienie Hare Krishna Hare Rama to Chwała niebiańskiej radości, bo niebieski z niebem się kojarzy. Uczyć się Sanskrytu zatem, a nie dyrdymały KUL-owskich politologów rozpowszechniać!

Twarz wyrazista, rysy mocne, charakter waleczny. Zatem serce też musi być dzielne. Pedofilizm klerykalny to taka ideologia ukonstytuowana od 1600 lat czyli od Konstantyna. Każdy może popisać, co mu leży na sercu. Po to w końcu jest obiecana od 20 lat wolność słowa. Mnie interesuje ograniczenie swobód czarnej mafii pedofilskiej w tym i w innych krajach. Po co dzieci mają mieszkać w pedofilskich rajach! Mówienie głośno, a i pisanie o nas ofiarach molestowania seksualnego przez księży pedofilów podobno robi wielki szum w jaskiniach ideologii pedofilskiej za murami klasztorków i plebanii. I to już jest zjawisko pozytywne. Pedofile zaczynają się trwożyć. Niechaj im Bojaźń Boża zawsze dokucza za ich grzechy.

Opus Dei, antysekciarze – pietrkowe szczyny i nowakowe pierdziny, oni się nie wstydzą, bo to psychopaci, a psychopaci wstydu nie mają ani trochę! Wstydzą się często nawet wyjść z domu na ulicę ofiary zboczeńców w sutannach!

To odwrócone od potrzebujących serce, takie bezduszne, zbereźne, psychopatyczne, takie katolickie. Nic nie dać potrzebujących, kupić flachę mszalnego jabola codziennego i się uchlać na parafii. Ot i cały katolicyzm, żadnych szczytnych ideałów… Brrrrrrrrrrr.

Boże wszechmogący, skoro możesz wszystko to usuń z naszej polskiej ziemi całą tą obrzydliwość w postaci satanicznego kleru katolickiego. Usuń księży i biskupów, usuń to czartowskie nasienie skażone chciwością, złodziejstwem, poróbstwem, nierządem i pedofilią!

Hmm, skoro wedle dogmatu, BÓG widzi wszystko, to dzień w dzień noc w noc ogląda wszystkie PORNOLE, tak w domach, jak w samochodach, burdelach i na świeżym powietrzu! Ale my nie mamy wedle Krk być tacy jak Bóg. Mamy zapierdzielać w kopalni aby było czym kościoły ogrzewać zimą!

A to świnki klerykalne! Nie dość, że pomawiają regularnie Gucwińckich, ZOO rozpieprzyli, to jeszcze faszystowsko-kościelne wyroki sądowe ogłaszają. Powiesić sędziego za jajca na latarni albo rzucić niedźwiadkowi na pożarcie!

Josemaria Escriva przez 10 miesięcy leczył się w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. W końcu uciekł ten czubek z wariatkowa, skumał się z faszystami i został ich ideologiem. Potem założył sektę Opus Dei. Mordował dużo ludzi w Hiszpanii. Świr rzezimieszek. Jak sektę czubek założył to i nic dziwnego, że sekta świrków gromadzi, szczególnie takich pokroju ekipy Rzeczypospolitej z Wojciechem Wybranowskim na czele. A w Polsce choroba psychiczna Escrivy ma powodzenie, bo jego faszystowskie dzieło z ideologią typu Main Kampf całkiem dobrze się sprzedaje w Kościele. Tonący już na zawsze od pedofilii Kościół katolicki widać brzytwy się chwyta!

Ciekawe jak tam postępy choroby alkoholowej u Rysia Nowaka z OKOPS-u? Podobno był radnym w Jeleniej Górze i przez trzy lata nie był na posiedzeniu, taki z niego TANKOWIEC!

Ja pamiętam Gucwińskich jeszcze z czasów PRL. Nikt w tym kraju nie zrobił więcej dla ochrony zwierząt i poprawy losu zwierząt w ZOO niż Gucwińscy. A ci co ich dzisiaj niszczą to kościelne oszołomy działające pod szyldem franciszkańskiej inkwizycji katolickiej zawsze złej! Jak ktoś chce kształt Zoo zmieniać, to niech kupi zwierzątkom więcej ziemi, a nie pluje w klerykalnym chórze na Gucwińskich dowodząc, że jest oszołomiastym materiałem nadającym się intelektualnie chyba tylko na pokarm dla rybek!

Gadu-gadu stworzono dla UOP i ABW, żeby mogły swobodnie podsłuchiwać ludzi w Polsce, bo na Skype trzeba wysyłać prośby o podsłuch do FBI w USA, a to daleko. Hołota prawicowa czarna i ziobrowa za tym stoi. Dlatego tak chujowo Gadu-Gadu działało od początku. Złośliwi mówili, że wszystko przez UOP/ABWerę idzie.

Pan generał Błasik i reszta, ekipy lecącej do Smoleńska byli po prostu uchlani na umór, że na sekcji jeszcze 0,6 promila zostało. Pan generał Błasik zapomniał, że z 0,6 promila nie prowadzi się ani samochodu ani samolotu i steruje się manualnie pilotami! Cała wina leży po stronie Błasika i Kaczorka, bo to Kaczorek pozwalał na balangi pijańskie, o czym wcześnij było już głośno!

Kościół zawsze pedofilski nie kara księży pedofilów tylko ich chroni i chowa wysyłając na misje do biednych krajów! Np. do Indii.

W istocie taka sekta czarna zwana katolicką mafią czyli Opus Dei – to jest rodzaj katolickiej, faszystowskiej masonerii, która niszczy Kościół katolicki od środka, o wiele bardziej niż neokatechumenat czy Odnowa w Duchu Świętym, które spontanicznie kierują Kościół na stanowiska bliższe protestantyzmowi.

Dzisiejsze słowo sekta służy do tego samego co we wcześniejszych stadiach inkwizycji satanistycznej rzymskiej służyło słowo herezja! Zatem ponowne definiowanie nie jest konieczne, tyle, że sądy nie mają obowiązku wydawać wyroków zgodnych z oczekiwaniami prawa kanonicznego. To jedyna zmiana in plus.

Opus Dei kradnie składki milionów ludzi, żeby je przepieprzyć tak jak zrobili to w Argentynie i robią w kilku innych głupich krajach. OFE są w rękach spekulantów z Opus Dei, a zyski z OFE zasilają kiesy działaczy Opus Dei oraz Watykan. Zlikwidować OFE, ale jak widać aktyw sekty Opus Dei w politycznej mafii PiS wyje niczym wilki, że im żer ucieka!

W Polsce są tysiące więźniów sumienia i sporo politycznych, włącznie z zamordowanymi jak Barbara Blida czy Barbara Latoszek. A na Białorusi u Łukaszenki w porównaniu z Polskim reżymem katolicko-faszystowskim to jest WOLNOŚĆ!

Uwolnić kilka tysięcy więźniów politycznych siedzących w katolicko-faszystowskich aresztach wydobywczych w Polsce! Uwolnić więźniów politycznych reżymu wojtylistycznego w Polsce. Tysiącom ofiar faszyzmu opusdeistycznego po 1989 roku w Polsce wypłacić odszkodowania. Szczególnie nam ofiarom moletowania seksualnego przez księży pedofilów i pedofilskie papiestwo. A Białorusi dać święty spokój. Tam księża się nie panoszą i dzieci nie gwałcą tak masowo jak w Polsce!

Promile we krwi Błasika i Kaczora widać zamgliły wzrok i atmosferę na Tupolewie! Kto to widział, żeby samolotem po lesie latać i drzewa kosić?

Walczyć, walczyć o podstawowe prawa człowieka w tym reżymie katolicko-faszystowskim o nazwie Rzeczpospolita Polska. Nigdzie tak prawa ludzkie nie są łamane jak w Polsce po 1989 roku, gdzie zbrodnicze policje polityczne typu IPN, CBŚ, CBA, UOP/ABW trzymają w kazamatach katolickich kogo chcą. Totalne bezprawie! Reżym katolików niech natychmiast uwalnia Dariusza Bojdę i niech zaprzestanie prześladowania wielu innych pisarzy, poetów, artystów oraz 70-ciu mniejszości wyznaniowych represjonowanych i mordowanych przez katolickie gestapo o nazwie Departament Wyznań MSWiA oraz CBŚ i policję kryminalną. Policja polityczna reżymu katolików precz od mniejszości wyznaniowych w Polsce roku 2011!

Do mohera Karola N. z FaceBook’a, co się sądem na FB odgrażał: Mówię o tym, jak mi się księża pedofile do dupy dobierali, a ty zboczeńcu seksualny ze swoimi modłami spadaj w otchłań piekielną! Wy pedofilskie knury katolskie się ani za mnie nie módlcie, ani mi tu idiotycznych postów nie przysyłajcie, tylko się ze zboczenia pedofilskiego kastrujcie wszyscy! Jak jesteś obraźliwy to się lecz z paranoi pieniaczej. I mi tu zboczonych tekstów nie przysyłaj popleczniki pedofilii stosowanej dzieciom doodbytniczo przez klechów w każdej parafii! I to na całym świecie. Sobie poczytaj o tych księżach zboczeńcach seksualnych co to dzieci bzykają i niemowlaki! Nam ofiarom księży pedofilów nie będziesz ubliżał jakimiś szatańskimi czarnomagicznymi modlitwami. Sobie nie życzę, żeby jakiś katol pedofilski jakieś diabelskie swoje modły za mnie odprawiał, czarownictwo watykańsko-satanistyczne, podłe, pedofilskie i plugawe! Spadaj mi zboczeńcu seksualny z największej mafii pedofilskiej na świecie! Zniesławienie musi mieć miejsce publicznie nieuku pedofilsko-katolicki, a nie w prywatnej korespondencji. Zniesławię cię dopiero, jak opublikuję korespondencję z tobą na jakiejś stronie internetowej. A zapytam, piszesz do mnie, bo dziecka na poruchanki pedofilskie w necie dziś nie złowiłeś? Od kiedy jesteś zboczkiem seksualnym i czy próbowałeś jakiegoś leczenia z pedofilii katolickiej? Wszystkich pedofilów Tusk wykastrować nakazał! Zatem to obowiązek obywatelski i właściwa prewencja. Jak się komuś nie podoba to co, piszę, znaczy, że taki jest pedofilem i trzeba go kastrować z jajec! Żegnam!

O moherze Karolu N. z FaceBooka: Jakiś typ mi napisał, że on się będzie za mnie modlił, że takie deski klozetowe z Rydzykiem polecam. Czyżby mohery umiały już internetem się posługiwać? Przecież czytałem, że oni uważają, że intek jest dziełem szatana. No to piszę gościowi, że się z jego modłów egzorcyzmuję i mnie kościelna satanistyczna czarna magia watykańska lata oraz zwisa. Ciekawe czy dyrektora Rydzyka Tadeusza w końcu prokuratura zamknie za finansowe przekręty, za nielegalne zbiórki, za które każdy normalny obywatel siedziałby w kiciu z artykułu o wyłudzenia i kradzieże na wielką skalę!

Widok krzyża jest dla nas ofiar pedofilskiego molestowania przez kler obraźliwy. A oni się nie wstydzą tego znaku pod którym moletują wystawiać na widok publiczny. Cóż za obłuda i hipokryzja. Pierwszy ksiądz jaki mnie molestował miał krzyż zajebiście wielki na piersi z Chrystusem ukrzyżowanym! Widać jak Chrystus jest martwy na krzyżu to zboczkom namiętności pedofilskie szaleją!

Przeczytał nasz Karol Wojtyła aka Jan Paweł II jakieś 17 tysięcy zgłoszeń i skarg na księży oraz biskupów pedofilów za swego pontyfikatu. Tyle ludzi twierdzi, że skargi do Watykanu do niego pisało. Zatuszował te 17-cie tysięcy skarg na księży pedofilów z całego świata. Dobrze pedofilom zrobił chroniąc ich i kryjąc, nawet w samym Watykanie, to teraz cała ta armia zboczków pragnie jego wywyższenia i wyniesienia na ołtarze. Jest dla nich prawdziwie heroicznie świętym. Tylko święty przez 26 lat da radę tyle tysięcy zboczonych seksualnie przestępców ukrywać i chronić, a ofiary i ich rodziny zastraszać z pomocą swej katolickiej bezpieki! I taki to święty papież. Chyba łupież.

Tym New World Order zarządza sekta zwana czarną mafią lub katomasonerią. Sekta ta nazywa się Opus Dei i także opanowała władzę polityczną w Polsce. Precz z sektą Opus Dei i jej new world orderem w postaci okradania państw na rzecz Watykanu!

Ramię krzyża w dół lepiej obrazuje sataniczny charakter tej ciemnogrodzkiej organizacji z Watykanu kojarzonej z Imperatorem i faszystowską inkwizycją, rzezią 100 milionów ludzi i udokumentowanym spaleniem 10 milionów kobiet na stosach Europy…

Zlikwidować fiskusa, zlikwidować faktury! A kto powiedział, że na bandę politycznych darmozjadów trzeba płacić jakieś podatki? Nam, ludziom, państwo z jego terroryzmem fiskalnym rodem z USA nie jest potrzebne do niczego! Dlatego zlikwidować fiskusa, a politycy niech sobie w ogródku warzywka hodują jak chcą mieć co żreć!

To przeszukanie robiły ci u Darka Bojdy te katolskie mendy pedofilsko-faszystowskie? Taki sam scenariusz mają dla niepokornych pisarzy widać! Z zarzutem podłożenia BOMBY wpadają w kominiarkach, a szukają notatek i szkiców nowych powieści, wierszy i jeszcze zapierdzielają komputery. Lepiej wszystko w chmurze trzymać na kilku serwerach z dala od pieprzonej esbeckim katolicyzmem Polski.

Białoruscy opozycjoniści? A po co ich uwalniać? Powinni siedzieć w kiciu za udział w katolickim spisku antypaństwowym! Nasz Kodeks Karny za takie zbrodnie wywrotowe przewiduje ciągle 25 lat więzienia, za próbę obalenia władzy! To niech siedzą na Białorusi, aż nasz Sejm usunie opcję więzienia NAS POLAKÓW za próbę dokonania przewrotu i zmiany ustroju!

Tron papieski z odwróconym krzyżem? Tron światowego satanizmu, czarnej magii, oszustwa, knowania, faszyzmu, inkwizycji, pedofilii, konkubinatów plebanijnych, knowań i przewrotów politycznych, prozelityzmu i szerzenia HIV…

Mnie martwi plaga zoofilii pod szyldem pseudo-ochrony zwierząt… Bo takie zwierzę jak koza czy suka albo pies nie poleci na policję ze skargą, że właściciel czy właścicielka je wykorzystuje do celów seksualnych, jak przedmiot. Niby kózka ma dobrze u swego pana, niby dog ma dobrze u swej pani. Ale jest przymuszany do seksu, który dla tego gatunku nie jest naturalny…

Lubię jak ludzie odchodzą z Kościoła katolickiego, bo wtedy więcej ofiar się ujawnia, można im lepiej pomóc, nie boją się przychodzić na zajęcia terapeutyczne. Zresztą ludzie i tak się nie boją piedarowych chorzowsko-katowickich pomyleńców, co chcą zablokować NAM prowadzenie terapii dla ofiar księży pedofilów i zakonnic pedofilek!

Wkurwiony byłem przez pierwszy rok siedzenia w aresztach Polskiego katogestapo. Potem nauczyłem się działalności w ruchu oporu, zaliczyłem kursy przetrwania i nauczyłem się walczyć JAWNIE śmiejąc się zbokom prosto w ich propedofilskie pyski!

Wiecie, no niektórzy myślą, że ten odwrócony krzyż, nad tronem papieża w Jerozolimie na zdjęciu ktoś w Photoshopie jako szopkę zrobił, ale to jest niestety AUTENTYK!

Jak można polegać na informacjach Dominikańskich Ośrodków Informacji o Nowych Ruchach Religijnych wiedząc, że dominikanie byli i są najbardziej zbrodniczą, ludobójczą i morderczą SEKTĄ dokonującą rzeźniczych zbrodni na wszystkich ludziach o odmiennym światopoglądzie czy wyznaniu?

Do psiej sekty VIVA: Jedni się litują nad pieskami, a do mnie potem ofiary tej litości przychodzą i mówią: miałem pieska, a piesek roznosił kleszcze. A kleszcze gryzły całą rodzinę i zaraziły nas boreliozą. Teraz mamy całą rodziną boreliozę. To mnóstwo przykrych dolegliwości boreliozy przewlekłej. Czy znasz jakieś metody żeby uratować zdrowie naszej rodziny… Nie ma dnia bez pacjentów, co chcą się pozbyć boreliozy… Wielu nie kojarzy najczęstszego zakażenia borelią – od kleszczy ze swego pieska ukochanego! Cóż można im powiedzieć? Trzymaj pieska w budzie na dworze, a nie w domu na kanapie? Wyrzuć pieski z domu jak nie chcesz ponownego zarażania dzieci borelią? Przykra prawda, ale prawda. Kochają ludzie zwierzęta, a dolegliwości odkleszczowych z takich piesków całe mnóstwo… Warto się zastanowić nad tymi komplikacjami, zanim się potem przyjdzie leczyć całej rodzinie z zespołu kilkudziesięciu chorób będących powikłaniem boreliozy. Pies jest tylko dostarczycielem kleszczy do domów… Dlatego mądrzy ludzie psa trzymają w budzie i dzieciom nie pozwalają się bawić z pieskami! I wiecie co, jak patrzę na dzieci ciężko chore czy umierające, bo miały w domu pieski z którymi się bawiły, to nie żal mi piesków, tylko dzieci. I to jest prawdziwa EMPATIA!

@ Tomasz Walkiewicz: Jak można wypisywać takie głupoty, że Polska to kraj ciężko doświadczony przez komunizm, kiedy w Polsce nigdy komunizmu nie było. A ustrój czasów PRL nazywał się dyktaturą proletariatu – z założenia. Jak ktoś nie ma pojęcia o ideologii komunizmu, to niech jej baranom proletariackiej dyktatury PRL nie przypisuje! Uczyć się, do szkoły zacząć chodzić, przeczytać sobie Marksa i Lenina, najlepiej w oryginale, to przynajmniej będzie wiadomo, że nigdy, nigdzie nie zbudowano jeszcze ustroju komunistycznego…

@ Tomasz Walkiewicz: Prób wprowadzenia komunizmu nie było jak dotąd… A Regan, zawsze na kacu, miewał halucynacje i omamy słuchowe, wzrokowe… Antykomuniści w Polsce to są wagarowicze, co Marksa ani Lenina nie czytali, a zatem i na pewno nie rozumieją. Gdyby czytali, to by wiedzieli, że komunizmu nie można ot tak sobie proklamować ani wprowadzić. Komunizm może teoretycznie zaistnieć, jeśli taka byłaby wola wszystkich ludzi na świecie, jednoczesna i zgodna. Prawdopodobieństwo zatem wystąpienia warunków dla wprowadzenia komunizmu jest prawie zerowe. Komunizm nie jest możliwy w warunkach państwa narodowego… Zatem nigdzie nie jest możliwy jak na razie z założenia. Uczyć się, a nie wagarować. Czytać Manifesto, ale ze zrozumieniem.

@ Tomasz Walkiewicz: Ja czytałeś i mówisz, że Manifest to stek bzdur, to znaczy że nie czytałeś. No może sam tytuł! Ci co czytali wiedzą, że to dzieło inteligentnie napisane, logiczne, a nawet ideologicznie podstępne. I żadnej bzdury nie zawiera… Niczyjej wiary nie obrażam kolego, pisząc prawdę o tym co jest i się wydarza…

Najgorsze, jak ekspert mówi do sędziny Ewy Kujawskiej Loroch w Bydgoszczy, że paralizator używany nonstop przez 10 godzin być nie może, bo raz że baterii nie starczy, a dwa spala się po dwóch trzech minutach ciągłego używania! A nawiedzona sądowa opusdeistka z satanistycznego kółka różańcowego katolików twierdzi, że to NIC nie szkodzi i nie wpływa na ocenę prawdziwości stawianych zarzutów przez oskarżycielkę co twierdziła, że od 8 rano do późnej nocy (do około 21) słyszała brzęczenie paralizatorem nad uchem non-stop! Tak kurwiszonki kłamią przed sądem, a zdanie biegłych jest ignorowane jak niekorzystne dla z góry powziętych inkwizycyjnych zbrodni w imieniu papieża i Kościoła. Tak to durnowata sędzina splamiła sądowe szmatki Temidy i pysk Karola Wojtyły aka JP2…

Yogaś ćittavrttinirodhah – Jogą nierodzenie vritti! A vritti to ideologia demona Vritra. A nie tam jakieś aktywności umysłu, bo co gorsza Ćitta w żaden sposób nie da się przetłumaczyć jako Umysł. O jaźni w wersecie nie ma NIC. A te wolne fantazje nieuków co sanskrytu nie znają na Zachodzie to aż mdłe są, heheh. Nie popadanie w satanistyczne ideologie pochodzące od demonów (asurów) takich jak VRITRA (Wrytra), to jest Joga. Zatem trzeba się zapoznać na czym polega ćittavritti, aby wiedzieć co jest jogą.

Takich samobójstw dzieci jak w CHLUDNIE jest około tysiąca rocznie w całej Polsce! Większość samobójstw dzieci wynika z MOLESTOWANIA seksualnego przez osoby na które dziecko nie ma się jak poskarżyć: przez księdza, ojca, wujka, konkubenta – zwykle wyznania katolickiego! Jakoś dziwnie plaga alkoholizmu i pedofilii jest przypisana do jednego wyznania w Polsce. Gwałt na dziecku jest zawsze, jak dziecko jest nagabywane do seksu! Takie nagabywanie, macanie, obcałowywanie to już jest GWAŁT!

Problem polega na tym, że Gautama Buddha nie używał słowa Miłość, tylko używał terminu MAITRI, a to jest trochę inne znaczenie niż sobie ludzie pod hasłem miłość wyobrażają… Życie Buddy było życiem Maitri, a także ideału KARUŃA – tłumaczonego jako współodczuwanie. Warto dobrze postudiować w jakim sensie używane jest Maitri, bo na pewno nie ma w Maitri miejsca na miłość intymną, osobistą, seksualną, ani na związki miłosne! Buddha, co uprzejmie przypominam, porzucił żonę i dzieci, zostawił rodzinę… Żył w celibacie jako mnich. Buddha nie nadaje się na patrona miłości, związków, tylko na patrona tych co porzucają miłość i rodzinę, żony i dzieci dla zdobycia Oświecenia…

Jak długo jeszcze panoszenia się spedofilałego Kościoła katolickiego? Ano tak długo jeszcze jak ciemni obywatele pozwolą! Jakby więcej mówić i pisać. A ciemnogrodzkie moherowe panienki, jak słyszą o księdzu pedofilu, to od razu warczą z pyska: proszę mi tu księdza nie obrażać, bo do prokuratura polecę! Leć mówię, ale spytaj swoje dziecko ile razy dymane było w tym tygodniu na plebani!

Do mnie takich plebanijnych panienek ze 20 sztuk zagadać chciało przez okres od 3 stycznia 2011, kiedy to skontrowałem paszkwila od sekty Rzeczpospolita czyli od brukowca Opus Dei. Pogadali 10 minut, patrzę, a profil znika! Heheh… Teraz odpowiadam takim z opóźnieniem trzy dni, to sobie mogą profil rozbudować! A jak nic nie ma w profilu, odpisuję grzecznie: Facebook prosi o uzupełnienie danych w profilu! Hehhe.

Takie zadanka chwilowe robią studenci teologii z całej Polski w ramach zajęć z przedmiotu APOLOGETYKA! Obrona wiary… Na lekcjach robią profil chwilowy i mają tępić antyklerykalizm i publikacje krytyczne wobec księży czy kościoła internecie…

To mnie też zablokował, i wtedy ja go nie widzę, tak jakby nie istniał na FaceBooku. Oni się tak organizują, że co trochę ktoś zakłada profil, pogada, albo i nie, ale niewygodne dla Kościoła osoby blokują, a także zgłaszają do likwidacji, jako np. fałszywy profil. Wtedy FaceBook usuwa tak zgłaszane profile. To taka katolicka faszystowska krucjata dla obrony ich wiary tak skażone wszelkimi grzechami, z pedofilią jako Koroną cnót priestów na całym świecie. Na Naszej Klasie też tak robią.

Stopniowanie wiary: Fanatyzm, skrajny fanatyzm, katolicyzm!

Artemidionis – ksywka jąką używa Artur Miścicki to jest imię tytularne biskupów katolickich po łacinie, czyli wiadomo, że z kurii pisze, bo zwykli parafaianie tych łacińskich tytułów zwykle nie kumają, nawet o nich nie wiedzą!

Katecheci z liceów wolą prowadzić religię w szkołach. Tylko że katolicyzm nie jest religią, a ideologią polityczną reżymu watykańskiego! Jest to ideologia okupanta, który zniewala masy!

Niepokorny pisarz i poeta, Dariusz Bojda czeka na paczki w Zakładzie Karnym we Wronkach – tam gdzie politycznych pisarzy zawsze trzymano. Można prasę wysyłać na adres ZK, można paczki żywnościowe robić. Można dzwonić do ZK Wronki i domagać się natychmiastowego zwolnienia więźnia sumienia… Warto ćwiczyć to chociażby dla wprawy, w razie czego! Nigdy nie wiadomo, co reżim cezaropapistowski wymyśli z okazji beatyfikacji swego Lucyferka udającego Światłość Bożą!

O tym satanizmie w postaci odwróconego krzyża w przeżegnaniu słyszałem na Grabarce! Kiedy pop tłumaczył dlaczego stare prawosławie używało innego rodzaju przeżegnania. Starozakonny tam płakał prawie, że przeżegnanie skręciło ku symbolice satanistycznej i że znakiem szatana się tyle milionów ludzi naznacza na wieczną zagładę w Jeziorze Ognia i Siarki!

Teologię z Uniwersytetów też trzeba wywalić, bo po co to komu, a i poziom uczelni zniża się do mroków średniowiecza. Aktualnie polskie uniwersytety, przez tworzenie na nich wydziałów teologicznych poszły na samo dno. Nie ma już NAUKI w Polsce! Jest teologia i naukanctwo. Na co komu pseudonauka taka jak teologia katolicka na Uniwersytecie? Chyba po to, żeby politologów hodować i darmozjadów zupełnie nie przydatnych w społeczeństwie!?

Nie wie ktoś co te Kaczory i ich sekta radiomaryjno-opusdeistyczna biorą, że takie jazdy mają i takie głupoty pindolą? Bo chyba nie po wodzie święconej i cienkim winku mszalnym?

@Nimue Alksandra Kosakowska: Przez trzy dni to się zainteresowani nie zdążą nauczyć nawet podstaw medytacji. Bajanie, że się da w trzy dni tylko naiwnych ma przyciągnąć. A poważny trening u dobrego mistrza dla uzyskania podstaw Oświecenia trwa i tak minimum 15 lat i ani dnia mniej. Przy tym oznacza to bycie z mistrzem przez cały czas, a nie tylko kursiki raz na rok… Bajanie i bajdurzenie. Nie mieszać kilkudniowych treningów z Oświeceniem jako stanem ducha!

Do wielbiciela Shivama z Irlandii: Kompletne głupoty prawisz. Oświecenie jest stanem trwałym i osiąganym w wyniku długotrwałej pracy pod kierunkiem mistrza (guru). Jak ktoś się reklamuje z oświeceniem w trzy dni albo i w 15 minut, na kilka sekund, to nie ma pojęcia o czym mówi, oszukuje ludzi i kasę trzepie na naiwnych ludziach wydymanych na hasło Oświecenie. Pełno takich hochsztaplerów na Zachodzie. Tyle się pisze i mówi o tym ile czasu wymaga praktyka intensywna aby dojść do progu Oświecenia, że takie oszustwa po prostu nie przejdą. A szybko to się osiąga stan ogłupienia i nawiedzenia, w terminach buddyjskich MAKYO… Może lepiej proszę nie używać słów takich jak Oświecenie czy Iluminacja, chyba, że chodzi o dobór żarówki do żyrandola… Dodajmy, że Shivam to przymiotnik, który nie da się użyć jako imię duchowe… No i poznać, że ktoś nie ma pojęcia na tematy Oświecenia. Oszusta poznać po fałszywej ofercie! To wystarczy, po co do takiego chodzić? Drzewo Oświecenia nie wyrasta w trzy dni. Tylko w kilkadziesiąt lat! Nie na temat prawisz i głupoty wychodzą. Widać, że nie masz zielonego nawet pojęcia w temacie. To chociaż nie mąć ludziom w głowie Oświeceniem, twierdząc, że jest tam, gdzie go być nie może, bo dla jego zaistnienia nie ma warunków.

Państwo Krzysztoniowie tak wydymani przez arcybiskupa Zimonia, okradzeni przez Kościół – bardzo to przykre. Tyle ziemi im ukradł katolicki arcybiskup. Tępić trzeba czarną watykańską stonkę!

@Paweł Wąsik z FB: Ja tam słowa rozumiem, a jak ktoś nie rozumie co to jest ksiądz pedofil, co dyma dzieci, to niech zajrzy tutaj. Ja wiem lepiej bo poznałem się na zboczkach katolickich już w 2 klasie szkoły podstawowej i od tego czasu ujawniam tę zarazę zboczoną. I uprasza się kościelnych zwolenników peodofilizmu katolickiego, żeby mi nie ubliżali swoją ideologią! Jak widać, kto umie czytać, wiem o czym mówię i czym jest cuchnące pedofilią bagno zwane katolickim kościołem, zawsze pedofilskim! A kto nam ofiarom pedofilów katolickich, księży ubliża, chyba sam jest seksualnym zboczeńcem! I mam prawo mówić i pisac o tym syfie katolickiej pedofilii plebanijnej zawsze i wszędzie! Bo co, bo jakiemuś księdzu się nie podoba ujawnianie zboczeń księży, heheh. Załosne poglądy. A katolików jest nie 2 mld tylko ze 350 mln na świecie. NIC z tego, wasze demagogie katolickie zmuszające ofiary księży i zakonnic do milczenia to już przeszłość! Trzeba o tym mówić głośno i każdego ostrzegać przed katolicką pedofilią parafialną!

@Paweł Wąsik: Miłość Boża w kontekście skandali pedofilskich w Kościele zaczyna mieć trochę podwójne znaczenie. Jedno dobre, a drugie złe… Ofiary księży produkują takie gadżety – obrazki z dzieckiem klęczącym przed kapłanem dwuznacznie, zgodnie z zasadami terapii ofiar pedofilii – słowem, głosem, albo pędzlem – byle odreagować traumę! Nie jestem buddystą, heheh. Wy poplecznicy milczenia baranów w sprawie pedofilii ciągle mijacie się z faktami, ciągle chcecie żeby kłamać, tak jakby nic złego się nie stało. A to cała instytucja Krk jest zła do podszewski, a szczególnie w okolicach gaci księży i zakonnic. Za trzech nie za jednego! A jestem terapeutą ofiar księży pedofilów i zakonnic pedofilek chłopie! Od 30 lat. I przyjmuje rocznie 700-1200 nowych osób poszkodowanych przez księży pedofilów rocznie. W Polsce. To już prawie 36 tysięcy osób co przyszło na terapie ofiar księży pedofilów do mnie. A jeszcze ponad 120 innych terapeutów! Pozdrawiam. Katolicki Watykan podaje w statystykach liczbę wszystkich od początku swojej historii – i dlatego wychodzi 2 miliardy… Ale prawda jest taka, ze ochrzczonych żywych ma około 350 mln…

@Paweł Wąsik: Jak sprzedawczyk, to piszesz ty, wzywając do milczenia. A ja pensji nie biorę. Ty byś wszystkim NAM ofiarom zboczonych seksualnie księży i zakonnic zamknął usta niczym średniowieczny inkwizytor. To można się domyślić kto ci płaci za tę krecią robotę!

@Paweł Wąsik!: Akurat jestem specjalistą od historii, kultury i religii Wschodu, heheh. A ty bredzisz jak po winie maszlnym. Wino maszlane jest mocne! A wiesz czemu? Bo JEDEN pije, a cały Kościół śpiewa! Bez urazy, to tylko dowcip zasłyszany od molestowanych kleryków! Takich co na terapie do mnie trafiają!

Będę organizował do Sejmu Petycję o odkatoliczenie, odkrzyżowanie i dekatolizację Polski oraz mediów publicznych… Jak ktoś chętny będzie mógł dołączyć…

@Maciej Kosik: Grupa Bilderberg składa się praktycznie z członków sekty Opus Dei i z przyjaciół czyli oblatów sekty Opus Dei. Całkiem możliwe, że sekta Opus Dei, kierowana przez papieża osobiście ma w swoim łonie dużo Żydów, ale nie prowadziłem tam badań genetycznych, tylko religioznawcze, to się wypowiadam na temat wyznawanej ideologii, a nie genetyki. Biznesmeni co ich wymieniasz, to sekta Opus Dei w USA! Bilderberg to posiedzienia Komitetu Finansowego sekty Opus Dei. Ta gehenna to z Watykanu, bo pod dyktando Opus Dei w zasadzie od 15 lat już działa Unia Europejska… Watykan chce rządzić po cichu przez swoich ludzi wsadzonych do władz Unii Europejskiej…

Na co dzień nie stykam się z judaizmem. Zresztą spotkać wyznawcę judaizmu w Polsce nie jest łatwo, ponoć jest ich z tysiąc, ale nie wiem dokładnie. Jestem tolerancyjny dla wszystkich z wyjątkiem sekty księży pedofilów.

Nic się nie robi, jeno ukrywa się zboczeńców, a na całym świecie cuchnie pedofilskimi skandalami w Kościele katolickim, w Niemczech, Irlandii, na Malcie, w Hiszpanii, w USA, Kanadzie, Australii, we wszystkich państwach tzw. katolickich w praktyce. Proszę poczytać trochę wpisów na temat, na mojej tablicy, ale jest tego sporo.

Na drugim miejscu wśród pedofilią skażonych kościołów po katolickim na świecie są baptyści. Potem inne kościoły… Najwięcej afer oprócz Krk mają wspólnoty baptystyczne.

Cóż przy „zwykłych” problemach, też nie wszyscy dają się wyleczyć… Ale w wypadku ofiar kościelnych pedofilów dochodzi jeszcze trauma nieomal mafijnego zastraszania ofiar, także w rodzinie. Ofiara ma zakazane mówienie o tym, jako dziecko bywa przez lata zmuszana do chodzenia do księdza na plebanię… Chociaż mówi dlaczego nie chce. Powoli się to zaczyna zmieniać, ale te zmiany jeszcze do Polski nie docierają.

„Jak będziesz o tym mówić, to cię oddam do domu dziecka albo do kryminału!” – potrafi do 10-cio letniego syna wrzeszczeć Moher-Mamcia! I lać pasem za mówienie źle o wspaniałym jej zdaniem księdzu do którego dziecko na religię katolicką posyła.

Ano, pedofilia kościoła to ciemna strona mocy… ale pewnie też dzięki temu, rozpowszechniają się metody terapeutyczne pomagające radzić sobie z ciemną traumą pokościelną, wzrasta zainteresowanie duchowością alternatywną, duchowością z Indii: jogą, hinduizmem, buddyzmem, medytacją, i innymi takimi.

Pewien procent pedofilów jest w całym społeczeństwie. Problem leży w tym, że np. w USA wedle badań wychodzi, że w populacji księży katolickich jest ich 50 razy więcej niż w całej męskiej populacji, a to są stare badania z lat 90-tych XX wieku… Na milion świadków w skali świata musi się trafić jakiś pedofil, statystycznie. Pytanie czy jest ich tam tyle co na liczbę księży w Krk?

Ja mówię o pedofilii księży katolickich czyli osób duchownych. Nie słyszałem o żadnym jak to oni się nazywają u jehowych – przełożeni zboru, starsi zboru – żeby starszy zboru jehowych czyli odpowiednik księdza był pedofilem. Nie zetknąłem się też z osobami co by wyznawały na terapiach, że ich pastor jehowych dymał. A zwykli świadkowie są zwykłymi obywatelami, nie są kastą duchownych…

@Wojciech Walkiewicz: ‎Wojtuś, jestem bardzo niebezpieczy, bo zajmuję się kastrowaniem pedofilów i terapią ofiar pedofilów, w tym księży pedofilów! Zatem czujesz się jak rozumiem Wojtuś ZAGROŻONY? Rozumiem, zapisuję Cię na listę do kastracji w pierwszej kolejności! Pierwszego pedofilia wykastrowałem będąc w II-ej klasie szkoły podstawowej, Wojtuś, a opis jest tutaj: http://www.ryszard-matuszewski.com/pl/nauka_pedofilskiej_religii,670,,list.html Mam wprawę, teraz używam sekatora, żeby sobie rąk ścierwem nie brudzić! Taka to sekta, osób skrzywdzonych przez zboczeńców takich, jak ty, jak sądzę. A ja się pytam, czy to prawda, że pan Jarosław Kaczyński zlecił zamach terrorystyczny na lotnisku w Moskwie w odwecie za Smoleńsk. I czy to prawda, że z dotacji budżetowych na partię opłacił wykonanie tego zamachu? Bo wicie, rozumicie, tak mi się ckniło przy porannym katzu… No to pytam, pytać przecież wolno, a kto pyta nie błądzi. Podobno.

‎@Marek Marcin G.: Te 15 lat na dojście do Oświecenia jest z chińskiej opowieści buddyjskiej i taoistycznej o Oświeceniu. Otóż pewien ojciec przyprowadził swojego syna do Mistrza Medytacji i poprosił, żeby doprowadził jego syna do Oświecenia. Jak najszybciej Mistrzu, ponaglał. Mistrz na to, że najszybciej to będzie w 15 lat. Ojciec na to, że może jak tak by trochę odpuścić co nieco, to jednak dało by się szybciej? Mistrz na to, że nie ma mowy. 15 lat i już. No to ojciec na kolana i błaga, żeby jednak szybciej… Mistrz się dał ubłagać i w końcu mówi: no dobrze, spróbujemy, trochę odpuścimy, to i owo. To będzie w 14 i pół roku… Opowieść streszczam, jest ładna i często spotykana w chińskiej literaturze na temat Oświecenia.

@Aldona Mironski: Po ceremoniach zaćpania się ayahuaską to ludzie trafiają ale na oddziały odwykowe dla narkomanów ze zrytymi mózgami. Do mnie ofiar ćpania ayahuaski to tak ze sto sztuk rocznie trafia i szuka pomocy jak wyjść z tego okrutnego nałogu. Wiązanie ćpania z Oświeceniem, to żenująca propaganda narkomańska mająca na celu dać lepszy image biznesowi ćpalnemu. Aby dojść do Oświecenia trzeba wykluczyć najpierw wszelkie nałogi, oszołomienia, intoksykacje. Trzeźwy, czysty umysł jest potrzebny, a nie tam mózg zatruty narkotykiem… W historii buddyzmu jest słownie jeden przypadek mnicha pijącego alkohol opisany, jakiemu udało się dojść do Oświecenia. Z milionów jeden, jako wyjątek jest wspomniany. I to wszystko. W Indii powszechną jest opinia, że osoby co zażywały opium czy marihuanę, w tym wcieleniu na pewno już nie osiągną Oświecenia, bo proces oczyszczenia z tych zatruć mózgu i umysłu jest zbyt długi, a życie na to zbyt krótkie….

Może by tak zrobić duże opracowanie z opisem kościelnej pedofilii księży i zakonnic. I każdy by sobie sprzedawał wysyłkowo w swej okolicy czy po Polsce.

He, jak się jeden pedofil kościelny wpienia pod tym tekstem ujawniającym czym może być Maryja! Prawdziwe Lelum Polelum. Taka świnka kościelna jeszcze waży się używać imienia Słowiańskiego Bóstwa dla swych czarcich celów. Link: http://pinger.himawanti.pl

Kościół Rzymsko-katolicki często wstawia do innych ruchów religijnych swoich agentów do zadań specjalnych. Mają oni za zadanie jak najszybciej awansować w ruchu mniejszościowym, rozpracować go, zebrać informacje w celu skompromitwania, uciec z kasą, zrobić skandalik. Tak się muszą wykazać osoby chcące wrócić na nieco skażone łono Kościoła katolickiego, tak muszą odpracować tacy, co narozrabiali. Mogą zatem wydelegować księdza pedofila do świadków, żeby został bratem okręgowym szybko i syfu totalnego narobił, a na koniec świadczył, że był w złej sekcie. Kilkanaście takich scenariuszy obejrzałem na własne oczy w różnych ruchach mniejszościowych…

Do Amnety International: A list w obronie pisarza i poety Dariusza Bojdy do łagru katolickiego we Wronkach napisaliście? Zamiast pisać na Białoruś, gdzie nie ma więźniów politycznych, lepiej ratować polskich poetów prześladowanych przez mafię faszystowską w Polsce! W obronie Peji prześladowanego w Poznaniu przez chorego psychicznie na paranoje alkoholową Ryszarda Nowaka też nie zapomnijcie napisać!

Problemy ala Jarosław Kaczyński, krzyże pod Pałacem Prezydenckim należy rozwiązywać w Tworkach. To taki azyl wypoczynkowy dla kaczorków i innych głupów inteligentnych inaczej. Ryszarda Nowaka za ataki na Peję, Dodę, Nergala też tam dodac dla towarzystwa, bo to jest jeden oddział o nazwie PiS!

Z założenia NIE ma opieki medycznej w zakładach karnych i aresztach. Penitent ma cierpieć i zdychać. Średniowiecze i felczerzy, co nawet kropli walerianowych nie mają dla cierpiących na serce. Debilne więziennictwo leczy pacjentów domagających się opieki medycznej w ten sposób, że wlecze delikwenta do piwnicy na tzw. „dźwięki” i tam wpierdol spuszcza pałkami oraz kopniakami. Tak wygląda opieka medyczna, w Białołęce, na Mokotowie, w Katowicach, Gliwicach, w Bydgoszczy, Strzelcach Opolskich, Montelupich w Krakowie… Oddziały szpitalne służą temu tylko, żeby ślady pobicia zatuszować, a współwięźniowie żeby ich nie oglądali.

@ Maciej Józefczyk: A guzik prawda. Wszystko to twoje insynuacje. Trzy kasacje w Sądzie najwyszym obaliły insynuacje pedofilskich gangów katolickich jakimi byłem pomawiany przed sądami! Zatem nie było żadnego zamachu na Jana Pawłą II w 2002 roku. Była za to brutalnie stłumiona demonstracja nas ofiar księży pedofilów, molestowanych w dzieciństwie! JP II demonstrantów nie chciał widać oglądać, a jest nas już bardzo dużo w Polsce! Obrzydliwy papież… Każdy, kto nie pomaga nam, ofiarom księży pedofilów, tylko nas wyzywa i nas poniża, a jest katolikiem, na pewno jest uwikłany w kościelną pedofilię. To oczywiste, że pedofil broni pedofila.

@ Paweł Wąsik i Maciej Józefczyk: Nie ma we mnie nienawiści – jest za to poczucie prawdy i tego, że prawda o zboczeniach i dewiacjach księży musi zwyciężyć, raz na zawsze! A to co przeżyłem z rąk pedofilów i pedofilek w katolickim gestapo III RP zmusza mnie do pisania ostro i stanowczo!

@ Paweł Wąsik i Maciej Józefczyk: Nie ma takich ludzi, co rzeczywiście byli molestowani, a nie mieliby do mnie zaufania. A pierdoły to pisze przeciwko mnie kościelna bezpieka i zboczki antysektowe zainteresowani tuszowaniem kościelnej pedofilii księży i zakonnic! A zabijał to Kościół katolicki w ramach swej inkwizycji, paląc miliony ludzi na stosach, głównie swoje zgwałcone ofiary…

@ Paweł Wąsik i Maciej Józefczyk: Inkwizycyjny Kościół katolicki spalił na stosach prawie 10 milionów osób, wedle zachowanych dokumentów. To są miliony. A inwazja na Indian to 100 milionów wymordowanych mieczem inkwizycji Indian bo się na Jezusa i Maryję nawrócić nie chcieli. A katolik Adolf Hitler w imieniu papieża Piusa zamordował kolejnych 50 mln. To są ofiary kościoła i jego machiny inkwizycyjnej…

@ Paweł Wąsik i Maciej Józefczyk: A i rzeczywiście, pewnie gdyby mnie księża pedofile nie prześladowali za to, ze mówię głośno o pedofilii w kościele katolickim, może bym do dzisiaj nie zainteresował się historią morderczej inkwizycji czyli katolicyzmu. I nie miałbym o czym mówić, bo bym nic nie wiedział na temat. A tak, niejako z powodu trzech zboczeńców co mnie w dzieciństwie molestowali, zainteresowałem się widzisz. Dlatego tym bardziej księża pedofile szkodzą widzisz Kościołowi katolickiemu wielokrotnie. Zatem trzeba o tym mówić i się ich pozbywać… Dla dobra samego kościoła nawet!

@ Empatia: Hodowla krów jest potrzebna. Ghi (Ghee) jest konieczne ludziom do życia! Jak ktoś tego nie wie, niech się nie bierze za działalność typu wege. Zresztą nie ma wege bez jogi i tradycji wedyjskiej! Ghee (Ghi) jest też lekiem, bardzo ważnym dla zdrowia milionów ludzi. Ciągle tu widzę jakieś świrnięte pomysły (zamiast empatii)! Z tego powodu, że niektórzy zabijają krowy pajace chcą zakazać hodowli krów. A może dlatego że niektórzy kiszą w beczkach własne dzieci i je zabijają, zakazać rozmnażania się ludziom? To jest takie myślenie, rozumek przygłupa zaćpanego marychą i dlatego chorobliwie przewrażliwionego…

Mam oryginalne lekcje dane przez Mahavatara Kriya Babaji, w sanskrycie. Jest ich sporo. Ale to co mówią współczesne media (przekazujące rzekomo nauki Mahavatar Babaji) nijak się ma do oryginalnych nauk Kriya Babaji danych w Indii.

Ćwiczyć tantrę albo taoizm, a zamiast 30 sekund spółkowania będzie 30 minut! Heheh. Ale cóż u mężczyzn alkohol powoduje postępującą impotencję. Samiec nie powinien pić jak chce obcować z kobietami…

@ HFPC: A polski pisarz i poeta Dariusz Bojda siedzi w łagrze katolickim we Wronkach. Czemu nie protestujecie? Bo go reżim katolików więzi, a nie komuniści, tak? Nowa inkwizycja i kilka zboczeńców seksualnych na usługach mafii sądowniczej z Krakowa?

@ Empatia: Zatem może od razu bretharianizm indyjskich Wanów odżywiających się powietrzem? I po kłopocie z żarciem czegokolwiek. No jeszcze żyjątka w wodzie zostają, bo Wanowie czasem popijają czystą źródłaną…

O Guru i mistycznych pytaniach: Ludzie różne pytania sobie zadają, ale odpowiedzi nie uzyskują… Bez Guru, osoby, co już zna odpowiedzi i ma do nich doprowadzić ucznia zwykle się to nie udaje. Chociaż czasem ktoś Atlantyk kajakiem przepływa, ale są to bardzo nieliczni.

Tych trzech panów, co chce większej stacji narciarskiej w Zakopanem jest z mafii, a raczej z sekty, sekta – mafia nazywa się Opus Dei. Dla zysku zniszczą wszystko, tak ludzi jak przyrodę. Zatem tępić trzeba mafijną sektę Opus Dei.

Ludzi trzeba bardziej uświadamiać na czym polega mechanizm ukrywania księży pedofilów w diecezjach i w kościele! Ludzie ciągle o tym jeszcze za mało wiedzą, chociaż na świecie wiele się o tym mówi i pisze. Trzeba krzyczeć głośno o skandalach pedofilskich w Kościele katolickim i dzieci od małego uświadamiać. A nie tam Beniaminkiem blokować w szkołach wszystko co się tyczy pedofilii księży i Kościoła katolickiego!

Tak, i Guru się rozpoznaje, ale robią to już żyjący guru z dobrymi tradycjami. Istnieją dokładne opisy cech nawet dla różnych stopni guruttwy, czyli dla guru ośmiu różnych rang… Rzeczywiście, buddyści też mają oznaki pomagające rozpoznać bodhisattwów i tulku…

W Polsce mamy dwie plagi: katoholizm i alkoholizm. Zresztą są ze sobą powiązane, bo to przecież kler bimber pędził na plebsu… i dla zysku swego z ludu ciemnego. Ale katoholizm jest gorszą plagą. A i syfilis znowu atakuje – czyli wraca dawna moralność katolicka.

Te sekty katolickie, kato-sekty, In-sekty jak Radio Maryja czy Salezjanie, KANA, OKOpS, Fronda to znani są z masowych rabunków. Ale i tak najbardziej złodziejska jest sekta, kato-sekta Opus Dei. To oni mają nawet konfederację pracodawców, żyjąc z OFE. Tak, ze składek emerytalnych bo to ich wielki przekręt z OFE! Zwany argentyńskim! Sekta Opus Dei wymyśliła i przeprowadziła napad rabunkowy na składki emerytalne i na nich żeruje, z nich buduje sobie wille i ośrodki Opus Dei, nie tylko w Polsce. To miliardy złotych zrabowane przyszłym emerytom!

Tak, artyści są po to, żeby nawet i błaznować. Co to za król w końcu co nie ma błazna, żeby z niego poszydził… Ale paranoicy = fanatycy tacy jak Ryszard Nowak ze Szklarskiej Poręby tego nie pojmują. Tacy są kostyczni, śmiertelnie poważni, nie mają nawet poczucia humoru. Taki nie rozumie, że jak mu się muzyka nie podoba, to może nie chodzić na koncert albo zmienić kanał pilotem…

A tak faktycznie około 10 mld zł rocznie idzie rocznie aktualnie na KRk. Taki Ryszard Nowak ma dotacje na OKOPS, a Dariusz Pietrek na sektę KANA. A przecież idą te pieniądze formalnie na edukację, nie na Kościół katolicki… Niektórzy liczą tylko datki samorządów na oświetlenie kościołów i plebanii, ale mnóstwo jest zakamuflowanej kasy, np. na akademiki Opus Dei, na przedszkola i szkoły Opus Dei. A to formalnie idzie na edukację…

A wiesz jak powstają sekty? W ten sposób, że jakaś kilkuset osobowa grupa składa w MSWiA w departamencie wyznań wniosek o rejestrację związku wyznaniowego. Potem czeka kilka miesięcy, a co kilka tygodni każą o ruchu i jego doktrynie oraz obrzędach dosyłać nowe wypracowania, wzywają i zadają setki pytań jak kryminalni na wielogodzinnym przesłuchaniu. A w końcu pojawia się twój ruch na stronach antysektowych jako nowa groźna sekta heretycka z kryminalną przeszłością. Poza tym dane, jak nazwa i doktryna się fragmentami zgadzają. Na koniec dostajesz odmowę zarejestrowania ruchu religijnego, gdyż… wedle ekspertów jest sektą!

Jak powstają sekty? To proste, produkują je hurtowo idioci pracujący w MSWiA wykształceni do tej produkcji na faszystowskiej ideologii chorego psychicznie Josemario Escriva z Opus Dei. Niech się tylko ktoś tam zarejestrować spróbuje jako związek wyznaniowy. Już oni mu pokażą, że jego miejsce jest na stronach CPP, KANA i OKOpS-u! Takich Polska ma expertów. Gen. Franco ich uczył jak mordować mają!

@ Donald Tusk na FaceBook-u: Może z okazji rocznicy Platforma zarejestruje w końcu około sto prześladowanych przez reżim wojtylistyczny w Polsce mniejszości wyznaniowych? Jak długo mniejszości wyznaniowe będą brutalnie represjonowane katolicko-policyjnymi pałkami przez terrorystyczną mafię gangsterów Opusdeistycznych z MSWiA? Dość zbrodni na setkach tysięcy ludzi wyznających religie inne niż katolicka. Zróbcie tam czystkę w tym faszystowsko-katolicko-gestapowskim MSWiA – departament wyznań i bandyci powiązani z mafią Opusdeistyczną.

@ Donald Tusk na FB: Może z okazji swojej rocznicy, Platforma raczy zmusić bandytów faszystowskich pracujących w departamencie wyznań MSWiA do natychmiastowego zarejestrowania około już stu represjonowanych i mordowanych w hitlerowski sposób mniejszości wyznaniowych… Zbrodnie reżimu trwają od 1993 roku!

@ Piotr Cyckowski: Sorki, ale w Wietnamie nie ma obozów koncentracyjnych. Są normalne więzienia i areszty, takie jak w Polsce, gdzie za wyznawaną religię dostawałem wpierdol od katolicko-faszystowskich klawiszy III RP. Siedziałem w aresztach za to, że prowadzę terapie dla ofiar gwałconych przez księży pedofilów i praktykuję jogę oraz za to, że jestem wegetarianinem! Zamiast jakąś Wietnamką, może się tak zająć likwidacją zbrodniczego reżimu faszystowsko-katolickiego w Polsce i jego łagrów zwanych aresztami.

@ Piotr Cyckowski: Polska jest państwem totalitarnym, katolicko-faszystowskim, gdzie prześladuje się innowierców w bestialski sposób! A w Wietnamie nie ma prześladowań za wyznanie i poglądy. Nie strzela się do ludzi z policyjnych karabinów CBŚ jak w Polsce, za to, że ćwiczą jogę albo leczą ofiary gwałcone w dzieciństwie przez księży! Socjalizm Wietnamu jest zdecydowanie lepszym ustrojem niż faszyzm katolicki z jego mordercami pokroju Dariusza Pietrka, co bezkarnie, przy aprobacie policji zamordował Barbarę Latoszek z Zabrza!

Esperanto niech się nauczy cała Europa, a problem z językami i porozumiewaniem zniknie raz na zawsze.

Pomyślcie sobie kochani o tym około 1 % osób, które zdrowe fizycznie i psychiczne są jednak w jakiś sposób aseksualne z natury. Bez traumy, tylko ot, taka orientacja seksualna, co może ale im się nie chce, bo mają ciekawsze zajęcia…

W sumie, to się nie dziwię, że się od Ryszarda Nowaka zdystansowały nawet pozostałe ośrodki antysektowe. Jako, że są generalnie oparte o pieniące się indywidualności, wychodzi, że Ryszard Nowak był na tyle przegiętym pieniaczem, że się z nim nie mogli dogadać. A wszystko z powodu lektury dzieła „Szatan istnieje naprawdę” – schizofrenika Gunthera CCD

Tak, ludzie, co nie chcą poznać świętych dzieł przeważnie się mylą. Niezdolni do przyjęcia prostych faktów, kombinujący gorzej niż koń po górkę. Spodziewają się, że powinno być inaczej. Ale prawda jest inna i kamienne serca nie są w stanie zaakceptować tego co jest. Ani nauk pism świętych Wschodu…

Ludzie w Polsce wybierają się w Drogę do Oświecenia jak Krzysztof Kolumb do Indii. Kierunek w zasadzie mają dobry, tak jak Kolumb. Jednak do Oświecenia nie docierają, tak jak Kolumb do Indii nie dotarł. Co gorsza, tam, gdzie ci wszyscy podróżnicy duchowi docierają jest może i fajnie, ciekawie, ale do Oświecenia jeszcze trudniej podróżować. Jak Kolumbowi z Ameryki do Indii. Takie wybory robią podróżnicy swoimi pomysłami i kalkulacjami…

Moja teściowa wie, że nie musiała by biegać zakosami jak w dowcipie. Wie też, że nie mogła by liczyć na przeżycie. I wnuczek nie pytał by dlaczego biega zakosami. Widziała książeczkę wojskową. Specjalność: strzelec wyborowy.

Kupiłem sobie „Kryminalną historię kościoła” jednego znanego pisarza i muszę powiedzieć, że czytała się dobrze. Trzy tomy, ale poszły w jeden wieczór (włącznie z nocą). Dzieci powinny to mieć jako obowiązkową lekturę szkolną zaraz jak się czytać nauczą! Czytuję takie lektury jak „Katolicka mafia” Mettnera czy „Kryminalna historia chrześcijaństwa” Deschnera. Bardzo lubię też „Wielki Bój” – Ellen G. White, a to bodaj w XIX wieku napisana powieść historyczna o zbrodniach Kościoła katolickiego.

Jakby tak zrobić jeszcze dokładniejsze życie erotyczne polskich biskupów, z takimi krakowskimi biskupami, co to się syfilisem pierwsi zarazili od księżniczki Bony, hehhe. Ale o tym pisała nawet Gazeta Bydgoska przed II wojną światową! Kler lubił nieobyczajność.

@Bogdan B.: pisarze są od tego żeby pisać nowe dzieła. Od doradzania jak coś napisać, żeby się czytało są specjaliści PR i krytycy raczej. Każdy poczytny pisarz ma własny specyficzny styl odpowiadający jakiejś części populacji. Jeśli twój kolega chce trafić do jakiejś grupy ludzi musi zrobić monitoring. Zbadać, co ta grupa ludzi czyta. Potem poczytać ich lektury. A na końcu spróbować się wpasować… Sam napisałem sporo książek, kilkaset. Ale z założenia są one dla ludzi, którzy interesują się kulturą wedyjską, lubią Sanskryt i pojęcia obcojęzyczne, coś tam zwykle uprawiają wschodniego. I to się sprzedaje, tak, że nawet nie muszę się z tym reklamować. Nawet hindusi z polskiego tłumaczą na Hindi. Ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że to idzie w kręgu ludzi zainteresowanych tematem, w kręgu koneserów tych zagadnień… Dlatego polecam monitoring, badanie potencjalnego kręgu odbiorców, jaki język i styl do nich trafia…

@ VIVA: Poważnie? Komendant wojewódzki policji śląskiej miewa ludzkie odruchy i obiecał unieważnić przetarg na sprzedaż konia do rzeźni? Pozwoli staremu koniowi dożyć do śmierci naturalnej? Chyba chce poprawić PR image po aferze z masowym pijaństwem jego komandosów terrorystycznych, czarnych. Co to się uchlali jak świnie i na 2 promilach do domu slalomem jechali ze służby w Katowicach do Będzina. Tych co to wpadają ludziom do domów, wywalają drzwi i 5-cio letnim dzieciom przykładają lufę karabinu do głowy i zmuszają niemowlaki do zamknięcia ryja! Tak krzyczeli do niemowlaka: zamknij ryj, na ziemie, leżeć! Ale sobie image na koniu ko-menda poprawi. Jakby jeszcze ta policyjna banda zbirów zapłaciła za wszystkie wyłamane drzwi w województwie przez ostatnie 20 lat, to by dopiero była poprawa wizerunku policji katolickiej, skinowo-nazistowskiej!… I jakby rzecznik Andrzej Gąska się podretuszował, bo widać, że trochę za dużo wlewa do gardła, a potem pindoli głupoty do brukowców pokroju opusdeistycznej „Rzeczpospolita” razem z pijakiem Wojciechem Wybranowskim z sekty Fronda!

Zajebisty pomnik kaczorka. Cały ten PO-PiS powinno społeczeństwo wywalić od koryta. To wszystko jedna mafia faszyzującej sekty Opus Dei.

Poczęcie z ducha świętego, jak u żydów dawnych. Poczęty z ducha świętego, znaczy ojciec nieznany, albo wstyd powiedzieć kto… To taki idiom żydowski starego Izraela.

Prawa islamskie są bardziej demokratyczne niż zachodnie. Jest tylko jeden problem… są demokratyczne wewnątrz samego islamu i nie przewidują konkurencji religijnej, przynajmniej żywej…

We Włoszech byli faszyści, w Hiszpani frankiści, w Niemczech naziści… A w Polsce są kaczyści.

Na około 160 zarejestrowanych związków wyznaniowych, przez 10 lat od 1992-2002 podejrzanych o przestępstwa kryminalne (z Kodeksu Karnego) było w sumie 49 osób. Tylko trzynaście trafiło do sądu z tego, a trzy osoby miały wyroki karne. To na 190 tysięcy skazanych i aresztantów przewijających się rocznie przez areszty i więzienia w Polsce, chyba w ogóle nie warto zawracać sobie dupy nawet kryminalnymi sektami! No z wyjątkiem jednej, katolickiej.

Zadłużenie państwa to skutek sponsorowania przez kolejne opusdeistyczne rządy katolików sekty watykańskiej i ich przybudówek. Rocznie na klechownie idzie około 10 mld złotych, to przez 20 lat poszło na sektę katolską 200 mld PLN. Ekstra Komisja Majątkowa rządu i episkopatu sekty przepieprzyła jakieś 70 miliardów PLN to już jest jakieś 270 miliardów długu publicznego. O tym trzeba głośno mówić, a Polskę przestać rujnować wydawaniem kasy na kler. A reszta długów to skutek złodziejskiego OFE rozdawanego także sekcie Opus Dei i debilnej prywatyzacji na rzecz ludzi solidarności i kościoła Krk.

W hinduizmie nie robią takich cyrków jak Krk z zawieraniem małżeństw. Kapłan ma za udzielanie ślubu niewielką stawkę płacone, to nie pyta o wyznanie. Jak para chce ślub hinduistyczny to dostaje, i już. Kapłan też dostaje za prowadzenie ceremonii, i kurfa mać, nawet o wyznanie cię nie spyta! Chyba ci hinduscy lepiej na tym wyjdą finansowo…

Przed II wojną światową, jak mówili moi rodzice, księża jak słyszeli, że panna w ciąży, to zaraz szukali ojca i do ołtarza pędem zaganiali, bo i kleszce coś tam skapło z biznesu ślubnego przecież… Zapowiedzi były kurna co tydzień, albo tylko jedne i już wszyscy wiedzieli co się stało!

Do Empatii w sprawie zakazu jeżdżenia na koniach: A ja od dziecka na koniu jeździłem i fajnie było, skakało się z koniem przez rzekę, razem się do wody wpadło, koń był na wierchu, ja bliżej dna. Z koniami mam miłe wspomnienia. Może tak ekolodzy zajmą się tym, żeby panienki z pasami nie sypiały. Bo to zoofilia jest. Takie zboczenie seksualne. I tak ze 20 procent osób trzymających większe pieski czy zwierzątka w domciu dyma je, czyli kurfa gwałci!

W 1996 roku w sierpniu kato-talibańska policja polityczna (wtedy było to pod pionem kryminalnym) uprzejmie mnie przesłuchiwała w Częstochowie przez 5 godzin na okoliczność, dlaczego KAMASUTRA jest wymieniana w spisie Pism Świętych hinduistycznych, jaki opublikowałem wówczas. Próbowali mi wyperswadować, żebym Kamasutrę skreślił z listy Pism Świętych rodem z Indii, zalecanych dla młodzieży od 15-tego roku życia do studium domowego. Ale się nie dałem i nie poszedłem na ugodę.

Nie wiem po co taki cyrk robią ze ślubami katolickimi w Polsce, chyba to lucyferyczne skłonności sekty katolików czy raczej sekty kleru na ich własną zgubę! Demony podobnież tak robią, że jak opętują to najpierw wspierają, a potem wyniszczają ofiarę na której pasożytują. To by pasowało do metafizyki katolickiej generalnie. Czemu egzorcyści nie uwolnią funkcjonariuszy Watykanu od opętujących ich demonów zatem? Hindusi mają rytuał egzorcystyczny w pudżach na cześć Guru. Wierni robią dosłownie egzorcyzm usuwający demony i diabły od swojego mistrza, guru czy awatara… Codziennie kurna robią, żeby się przypadkiem nie zbiesił, bo wedle hinduskiej tradycji, demony są podstępne… A w katolicyzmie i chrześcijaństwie ten aspekt metafizyki jakoś jest zaniedbany. Wierni nie egzorcyzmują swoich duchownych zwykle, no czasem, ale to już jak jest maksymalne przegięcie, wypie..olą z parafii na taczce.

@ JaKasia Janeczko z FB: Takie dyskusje, w których ktoś chce mnie oczernić i pomówić, biorą się stąd, że np. niejaka Jad-wiga Gier-czyńska aka KULawik – funkcjonariuszka katolickiej Bezpieki czyli UOP/ABW, pełnoetatowa, także działaczka eSBeckiego OKOpS-u kierowanego przez eSBeka Ryszarda Nowaka, jest koleżanką serdeczną niejakiej blondynki o ksywie JaKasia Janeczko i kilku podobnych elementów aspołecznych i antyludzkich ideologią dominikanizmu antysektowego czyli zawsze morderczej i ludobójczej inkwizycji cuchnących. I taka KULawa czyli Jad-wiga Gier-czyńska napuszcza, napuszcza, judzi znajomych, czy może i współpracowników swoich na mnie i na inne rozpracowywane ruchy duchowe, religijne, antyklerykalne etc. Obrzydliwym jest współpracować z eSBecką czyli UOP/ABWerską funkcjonariuszką opłacaną z podatków obywateli do niszczenia mniejszości i odmienności – światopoglądowych. O tym, że jest to etatowa agentka wchodząca do różnych organizacji i środowisk w charakterze szpicla i kabla oraz tzw. „śpiocha” wiem z akt dwóch spraw sądowych, w których postać się jako agentka UOP – ABWery przewijała. To tak gwoli wyjaśnienia skąd mogą się brać plotki i kto rozpowszechnia syf na mój temat, oraz na temat działalności jaką od 30 lat prowadzę. Pytanie, czy napuszczone panienki, w tym blond Kasieńka Janeczko bierze za to operacyjną kasę z funduszu ABW czy kurna uwierzyła śwince eSBeckiej i się w szkaradną działalność angażuje z powodu ułomności rozumu i blond głupoty parszywej. Jak to praca, to rozumiem, z czegoś trzeba żyć…

Tak, to są takie panienki, jak Ewa Juraszko, że jak zobaczy, że jej konkubent rżnie się z jej córkami albo synkami, to dzieciom nakaże milczenie dla dobra rodziny, żeby miłości nie stracić. Na policję też nie pójdzie, przeciw ojcu czy ojczymowi pedofilowi. Dzieci zastraszy, a potem one z domów uciekają albo się wieszają. Potem taka menda płacze do telewizji, że ona wszystkich kochała i chciała dobrze dla rodziny, a konkubent siedzi przez córeczkę co na policję polazła i nagadała na jej ukochanego. Takie to są mendy, z tym się często spotykam u ofiar pedofilów rodzinno-domowych, że tak mieli z takimi mamusiami katolickimi.

W Polsce nie ma żadnej kultury rozmów politycznych! Zresztą nie tylko w Polsce, ale w Polsce ten brak kultury jest bardzo widoczny. Zresztą jaka może być kultura 460 osób, które od rana debatują, a wieczorem, do nocy wódkę grzały. Skutek, to pijane ustawy, pijane prawo, pijane debaty, pijackie wybryki mnóstwa p/osłów. Może trzeba alkomat zamontować przy wejściu na salę obrad i niech dmuchają. Zobaczymy jaka będzie frekwencja!

@Ananda Shanti: Krytykowanie wedle jogi wcale nie musi być oznaką pyszałkowatości ani podobnych złych cech. Raczej ludzie praktykujący coś z jogi, jak np. Bodhićittam, powinni zauważyć, że oprócz Maitri i Karuny oraz Mudity jest tam także Upeksza. Jest to czwarty, ostatni, dopełniający element Bodhićittam. I nie jest to tylko bezstronność, bezosobistość, ale także osądzenie, ostracyzm, wykluczenie, a nawet wykonanie kary śmierci. Jogini do sądzenia i karania ZŁYCH, powoływali tzw. Radę Mędrców, sąd złożony z osób o najwyższych, najlepszych i sprawdzonych kwalifikacjach duchowych. Zauważyłem, że większość praktykujących jogę czy inne orientalne medytacje nie chce o tym nawet słuchać! Zatem z gruntu są niedorozwinięci duchowo. W dojrzałej wspólnocie cała Bodhićitta – opisana w rozdziałe I Jogasutr (Yogasutra) – funkcjonuje normalnie. Nie tylko jej kawałki jak Maitri (kojarzona z miłością do wszystkich, czyli źle) i Karuna – w buddyzmie współczucie i współodczuwanie…

Ludzie się świetnie jednoczą, nawet wokół programów (społeczno-politycznych), ale jak dochodzi do podziału stołków politycznych z wysokimi pensjami, pojawia się WOJNA, rozłamy i oskarżenia, kto komu podebrał koryto. Wniosek: W starożytnej Grecji funkcje publiczne pełniono, ale za własne pieniądze. Zatem zlikwidować pensje politykom. Mogą dać się wybrać, ale niech pracują za własne pieniądze, ci kapitaliści, społecznie…

—————————————————————————-

(Wszystkie „Złote Myśli Oświeconego” zebrane są z Internetu z wątków toczących się na rozmaitych forach i grupach dyskusyjnych, publicznie otwartych, zatem zgodnie z prawem nie jest wymagana zgoda na cytowanie osób wymienionych)

Młodzieżowy Komitet Redakcyjny

Linki:

http://www.facebook.com/group.php?gid=340839768920

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Złote myśli Oświeconego Mistrza Duchowego

 1. Mi to wszystko wygląda jako przedwiośnie rewolucji w katopolandzie. Przynajmniej przedwiośnie jeśli już nie wiosna:-)
  Z takim sztandarem na przedzie można by w końcu Polskę wyzwolić spod jarzma pedofilskiego katolicyzmu.
  Te Złote Myśli, to niech se kazdy skopiuje na komputer i czyta z rana, do obiadu i do snu.
  Nagrabiła se Polska, że takiej udręki wciąż doświadcza. Ale się zastanawiam też, czym sobie zasłużyła, że się w Polsce urodził taki Avatara.

 2. Dzięki za złożenie… Przeczytałem z zapartym tchem. Mam nadzieję na dalsze równie ciekawe myśli w takiej zebranej formie… Serdecznie pozdrawiamm i życzę powodzenia

 3. Oprawić w złotą okładkę i sprzedawać:-)
  Odważne, szczere, dosadne, inteligentne, humorystyczne i wreszcie- REWOLUCYJNE!
  Super!

 4. Amazing blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme. With thanks

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s