Paranoja obrazy uczuć religijnych


Obrażone uczucia religijne to objaw paranoi pieniaczej!!!

Uczucia religijne to często źle pojęty temat służący rozmaitym paranoikom pieniaczym pokroju Ryszarda Nowaka ze Szklarskiej Poręby i jego wspólników na gnębienie innowierców czy artystów scenicznych. Uczucia religijne i ich obraza to temat bardzo modny w katolicyzmie, protestantyzmie i prawosławiu oraz islamie. To mała część świata, bo zaledwie 2/7 ludzkości, zatem jakieś 2 miliardy ludzi, z czego trzeba odliczyć tych, co należą do tych wielkich niby religii, ale w zasadzie ich nie praktykują, są z musu ich członkami i mają w zadzie wszelkie uczucia.

Obraza uczuć religijnych sekty katolików

Obraza uczuć religijnych sekty katolików

Na Wschodzie powiada się, że im bardziej głowa jest chora tym bardziej się obraża i uraża, gniewa i złości o byle co. Obrażone uczucia religijne muzułmanów czy katolików to nic innego jak psychiczna patologia wymagająca leczenia, najlepiej w zakładzie zamkniętym. Psychiatria wie o tym i uczy się o tym każdy student medycyny, że nadmierna uraźliwość i obraźliwość z powodu jakiejś ideologii, w tym religii, to objaw paranoi pieniaczej.

W Polsce skatoliczałej do obłędu jakoś tak fanatyzm i psychotyczne pieniactwo o obrazie paranoi myli się z uczuciami religijnymi, które z natury swej są skierowane do bóstwa jakie się czci, a nie do ludzi wokół, chyba, że się kogoś uważa za Mesjasza albo Awatara i czci jako bóstwo. Na Wschodzie uczucia do bóstwa potocznie nazywa się bhakti. Jest to nabożność, pobożność, wielbienie, oddawanie czci, miłość do bóstwa. 

Gdzie tu miejsce na paranoiczne atakowanie różnych artystów czy sataniczno-fanatyczne oburzenie z powodu palenia np. Biblii czy Koranu? Jeśli ktoś sobie kupił jakąś Biblię, Dzieła Lenina czy Koran, i ma to co sobie kupił ochotę spalić, jego wola, jego wybór i jego święte prawo.

Gdyby księdzu ktoś Biblię ukradł z Kościoła i spalił, byłaby to kradzież i zniszczenie cudzego mienia. Jednak palenie swojej własnej Biblii czy Koranu, podobnie i Dzieł Lenina nie ma prawa powodować u nikogo żadnej obrazy. Taką obraźliwość jak u stalinowców, że mordowano ludzi w łagrach za podarcie Dzieł Lenina, trzeba leczyć w zakładach dla psychicznie i nerwowo chorych.

Demokracja to generalnie pluralizm światopoglądowy. Skoro można podrzeć i spalić program polityczny SLD, PiS, PSL czy PO, to program polityczny wyznawców katolickiego Boga (pseudo-boga) także można podrzeć, spalić, a nawet obrzygać czy obsrać i nic nikomu do tego. Jeśli oczywiście niszczyciel owej Biblii, Koranu czy Dzieł Lenina niszczy swój własny egzemplarz za który zapłacił w sklepie, a nie ukradł z kościoła, meczetu czy jakiejś partii.

Prawo własności tak stanowi, że z moim prywatnym egzemplarzem Biblii czy Koranu, a nawet z pieniędzmi mogę zrobić to, co tylko zechcę. Profanacja byłaby wtedy, gdybym wtargnął do Kościoła i Biblię księdzu z ołtarza zabrał i spalił. To byłaby kradzież i zniszczenie cudzego mienia. Cały ten obraz pokazuje jak bardzo są chore tak zwane uczucia religijne osobników takich jak Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami oraz uczucia niektórych osób z PiS. Oni nie mają uczuć religijnych. Oni są psychotycznie chorzy na zespół paranoiczny z rysem pieniactwa i powinni być przymusowo leczeni psychiatrycznie w szpitalach zamkniętych.

Ochrona własności prywatnej widać nie nadąża w przepisach prawa, gdzie chroni się pod pojęciem „uczucia religijne” jakiś czubków chorych na paranoję pieniaczą. A jednocześnie katolicy znieważają masowo uczucia religijne i godność mniejszości wyznaniowych, wyzywając od destrukcyjnych i szkodliwych sekt, kociowierców i religianckich pojebów wszystkie w zasadzie mniejszości wyznaniowe, które rzekomo porywają, psychomanipulują i wyzyskują. Pedofilsko-katolicki, mafijno-kościelny serwis jak „psychomanipulacja.pl” czy też strony dominikanów – wszystkie powinno się natychmiast zamknąć, a tych świrków katolicko-pedofilskich za obrażanie mniejszości wyznaniowych zamknąć w kryminale, najlepiej na dożywocie i bez prawa do mszy oraz księdza. Za karę, za tę katolicką głupotę i paranoiczną chorobę oszczerczego znieważania jaką uprawiają za pośrednictwem swoich inkwizycyjnych oraz także w wielu wypadkach pedofilsko-katolickich stron internetowych.

O tym, że dziura budżetowa w Polsce wynika ze sponsorowania z budżetu państwa osób prawnych Kościoła katolickiego jakoś się milczy. A to już 800 miliardów złotych jakie Kościół katolicki w Polsce przestępczo wyrwał ze Skarbu Państwa i Samorządów. To jest prawdziwe wyzyskiwanie naiwnych owieczek i baranów przez realną sektę powstałą około Wielkiej Schizmy w 1054 roku i mającą de facto około 1000 lat istnienia, chociaż jej powstawanie zaczęło się wcześniej.

I jeszcze prawne przypomnienie, że ustawodawca wprowadził niefortunny zapis o ochronie uczuć religijnych dla ochrony mniejszości wyznaniowych przed wyzywaniem ich od kociowierców i sektowych świrusów przez aktyw oazowo-katolicki i ateistów PRL. Dziś widać katolicy są już marginalną mniejszością w Polsce, skoro domagają się postępowań z tego artykułu, który im dotąd jako większości nie przysługiwał. A nie powinien przysługiwać, bo sądzić należy za realne przestępstwa takie jak rzeczywista kradzież, pobicie, zabójstwa, gwałty, a nie za przestępstwa urojone, które lęgną się w głowach chorych psychicznie czubków, a tych religia katolicka akurat sporo w Polsce generuje. Niestety.

Może pan Janusz Palikot i jego partia razem z Jonaszem Kotlińskim dadzą radę coś zmienić w tym absurdalnym prokuratorskim bezprawiu, które nikczemnie, na żądanie jakiegoś jednego, leczącego się od wielu lat psychiatrycznie świrusa ze Szklarskiej Poręby, ciąga po sądach plejadę najlepszych polskich artystów oraz sporo przywódców mniejszości wyznaniowych innych niż katolickie.

Znieważenie papieża przez uczniów a paranoja katolicka

Czy młodzież znieważyła papieża znanego z przestępczego ukrywania księży pedofilów? Jastrzębie Zdrój z dnia na dzień staje się sławne! Przejażdżka papamobile i picie alkoholu przez papieża, to fabuła filmiku nakręconego przez uczniów jastrzębskich szkół, w większości tych z Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II.  

Ich produkcja „Papa mobile” wzbudziła kontrowersje wielu polskich paranoików religijnych, że oprócz niesłusznej nagany w szkole, mogą za swój artystyczny występ odpowiedzieć przed katolickim prokuratorem-matołem. Dyrekcja skatoliczałego Zespołu Szkół nr 5 bezpodstawnie zgłosiła sprawę na policję i teraz kilku 18-latków uprawiających normalną satyrę w świetnej artystycznej, choć amatorskiej oprawie będzie się tłumaczyło ze spowodowania rzekomego zagrożenia w ruchu drogowym, a nawet obrazę uczuć religijnych, której nie było.

Film amatorski, ale świetny – głowa kościoła skażonego skandalami pedofilskimi z wizytą w Jastrzębiu Zdroju. Wprawdzie papamobile własnej konstrukcji, ale przejazd niezwykle podniosły, z ochroniarzami bezpieki katolickiej typu BOR i ABW.

W roli papieża i jego ochrony uczniowie jastrzębskich szkół. To już kolejna ich artystyczna, choć amatorska filmowa produkcja, ale żadna nie wywołała takiej burzy wśród katolickich paranoików religijnych i faszytów. – Są pewne tematy i osoby, które są nietykalne. I dlatego dyrektorka szkoły, do której chodzi większość bohaterów filmu, zareagowała.

Uczniowie bezprawnie dostali naganę, niewykluczone też, że zostanie im obniżona ocena z zachowania. – To powinien być hamulec, dla tych, którzy będą chcieli robić takie rzeczy, mogą tego potem żałować – uważa fanatyczna katoliczka, członkini sekty Opus Dei, mgr Barbara Gadowska, ZS nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju.

Mgr Barbara Gadowska, ksywa „Gadzina”, na co dzień jest żoną posła Krzysztofa Gadowskiego z Platformy Obywatelskiej (PO), znanego z radykalnie katolickich wystąpień w Sejmie. Poseł Krzysztof Gadowski jest supernumerariuszem sekty Opus Dei, co oznacza, że z żoną uprawiają w domu celibat, a współżycie seksualne tylko dla prokreacji. I stąd pewnie świryzm religijny pokazujący mechanizm jak agresja i fanatyzm są zastępczo wyładowywanym w tej sekcie popędem seksualnym ukierunkowanym jako patologiczna agresja na artystów i młodych twórców! Białe małżeństwa w sekcie Opus Dei i w sektach podobnych nie służą widac ani zdrowiu psychicznemu ani normalnemu funkcjonowaniu w pluralistycznym społeczeństwie.

Ultrakatolicką aktywistkę, członkinię frankistowskiej, w swej istocie katolicko-nazistowskiej sekty Opus Dei mgr Barbarę Gadowską ksywa „Gadzina” najbardziej oburzył fragment filmu, gdzie papież jest pijany. Tłumaczenia uczniów na nic się zdały, chociaż wiadomo, że każdy ksiądz po każdej mszy, kiedy wychleje wino mszalne, zawsze jest pijany, a wielu księży po mszach jako pijaki powoduje niebezpieczne wypadki drogowe produkując setki trupów i kaleków rocznie.

Czy uczucia religijne zostały obrażone nielegalnie sprawdza policja, której dyrekcja szkoły przekazała kontrowersyjne nagranie. Nielegalnie, gdyż do obrazy uczuć religijnych musi się zgłosić dwóch poszkodowanych, których dotąd nie było! A oprócz tego, przepis o obrazie uczuć religijnych dotyczy zachowań w budynku kościoła lub kaplicy, a osoba taka jak papież czy ksiądz nie może być zgodnie z prawem przedmiotem czci religijnych! paranoidalni aktywiści kościelni muszą się w Polsce raz na zawsze odchrzanić od innowierców, ateistów i osób, które słusznie zgniliznę moralną w katolickim kościele obnażają i piętnują publicznie, bo tylko tak zgniłą moralnie instytucję można podleczyć i naprawić.

Pijane katolickim winem mszalnym psy i kundelki z KM Policji w Jastrzębiu Zdroju jak widać prawa nie znają i jeszcze złośliwie i oszczerczo je naginają w celu prześladowania młodych artystów i twórców!

A uczniowie, młodzi wybitni artyści filmowi nie tylko z powodu scenariusza muszą się tłumaczyć, przez głupią dyrektorkę ZS Nr 5 i jej jeszcze głupszego męża Krzysztofa Gadowskiego. – Zagrożenie w ruchu drogowym i to, że byłe niezapięte pasy oraz to, że te osoby, które powinny poruszać się po chodniku poruszały się po drodze – wymienia katolicyzmem chora psychicznie mł. asp. Inez Biernacka, KMP w Jastrzębiu Zdroju.

Papieska przejażdżka zaniepokoiła także paranoidalnie faszystowskie i katolicyzmem zdeprawowane kuratorium oświaty w Katowicach, w osobie prywatnego kumpla pana posła Gadowskiego (PO), którym jest kurator katowicki Stanisław Faber. Panowie lubią razem imprezować w ośrodkach szkolenia ideologicznego swojej faszyzującej sekty Opus Dei. Przy okazji widać czym jest Platforma Obywatelska.

Poczucie humoru uczniów, tacy skorumpowani ideologią faszystowską i ultrakatolicką na której faszyzm się opiera urzędnicy oświaty nie podzielają. – Byli poza lekcjami, ale są uczniami danej szkoły i na pewno ten ich czyn, którego się dopuścili rzutuje na dobre imię szkoły, w której się uczą na co dzień – podkreśla działaczka Opus Dei w randze supernumerari Anna Wietrzyk, z Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Konsekwencje ponieśli do tej pory jedynie uczniowie technikum mechanicznego z owego Zespołu Szkół Nr 5 w Jastrzębiu Zdroju. Sekciara z sekty Opus Dei, mgr Barbara Gadowska jest zaskoczona, że dyrektorzy innych szkół nie zareagowali. Kobieta zindoktrynowana faszyzmem frankistowskim w sekcie Opus Dei nie rozumie pewnie, że inni dyrektorzy mogą nie być chorymi psychicznie na paranoję katolicką ani na obłęd faszystowski.

Większość dyrektorów szkół jest w Polsce na szczęście normalna. Film satyrycznie i z humorem parodiujący papieża oraz masowe pijaństwo i alkoholizm kościelnego kleru pokazano księdzu Jarosławowi Kwietniowi. – Są osoby, są sytuacje, z których nie należy żartować i ich parodiować. Zwłaszcza w tak głupi sposób. – powiedział ksiądz po wypiciu wina mszalnego, czyli w stanie upojenia alkoholowego.

Picie wina maszalnego kilka razy dziennie to zwyczajne pijaństwo i alkoholizm, a nie jakiś święty rytuał! O tym zapomniano napisać w wiodących mediach cuchnących faszyzacją, cenzurą katolicką i brukowym oszołomstwem PO-wców (Katolickich ZOMO-wców) z krzyżem w tle.

Występu młodych filmowców amatrów broni jednak Rzecznik Praw Ucznia. Trudno mu zrozumieć zamieszanie jakie wywołał sparodiowany papież i jego eskorta. – Gdyby tego typu sytuację obserwował fantastyczny człowiek Jan Paweł II, to by się śmiał i by darował. Człowiek wielkiego humoru, dystansu do samego siebie – uważa Maciej Osuch, Rzecznik Praw Ucznia.

A my ofiary księży pedofilów, katechetów pedofilów i zakonnic pedofilek żądamy natychmiastowego przeproszenia przez świrniętą opusdeizmem faszystowskim dyrektorkę „Piątki” w Jastrzębiu Zdroju wszystkich uczniów jakich poszkodowała. „Gadzinę” na bruk i wysłać w kajdankach do Watykanu, niech ją leczą z katolickiego obłąkania i religijnej paranoi na jaką ewidentnie cierpi.

Żądamy także usunięcia z policji chorej psychicznie na papieżyzm i faszyzm katolicki Inez Biernackiej oraz jej pijanych winem mszalnych kumpli wszczynających awanturę przeciwko wolności twórczości artystycznej zagwarantowanej w Konstytucji. Dla osób takich jak Inez Biernacka nie może być miejsca w policji.

Posła Krzysztofa Gadowskiego należy nie tylko pozbawić immunitetu, wyrzucić z Sejmu i Platformy Obywatelskiej, ale także zapamiętać jako oszołoma sukienkowego z niebezpiecznej, faszystowskiej sekty Opus Dei gen. Francisco Franco oraz Josemario Escrivy i wywalić z polityki przy urnach wyborczych.

Chora psychicznie sekta Opus Dei

Zatem niech jesienią kres paranoi faszystowsko-katolickiej w Jastrzębiu Zdroju i rybnickim okręgu wyborczym nastanie! I jeszcze dzieciom oraz młodzieży ze szkół w Jastrzębiu Zdroju przypomnijmy, że pani dyrektor ZS Nr 5 i jej mąż poseł są tacy jacy są, bo założyciel faszystowskiej sekty Opus Dei, Josemario Escriva leczył się psychiatrycznie w szpitalu psychiatrycznym dla obłąkanych przez 10 miesięcy, uciekł z tego szpitala niewyleczony i założył sektę Opus Dei. I teraz mamy takie świrowanie niebezpieczne dla dzieci i młodzieży, młodych artystów i filmowców. A wystarczy przecież zastrzyk uspokający od pogotowia z kaftanem bezpieczeństwa tak dla p/osła Krzysztofa Gadowskiego co naciskał swymi wpływami na policję jak i dla pani dyrektor mgr Barbary Gadowskiej „Gadzina”. I jeszcze zwolnić z pracy tych, co chorej dali ten dyplom magistra!

Naciskami posła na policję powinno się zająć CBA! Bo może ktoś z Komendy Policji wziął łapówkę za bezprawne w świetle prawa gnębienie uczniów artystów?

Pedofilia księży, zakonnic i katolickich aktywistów jakoś nie obraża uczuć religijnych:

http://www.himavanti.org/pl/c/stoppedofilom

Janusz Kaczmarek 

4 uwagi do wpisu “Paranoja obrazy uczuć religijnych

  1. Świetny, wspaniały artykuł! Sekta Opus Dei katolicka, faszystowska, to bardzo zła mafia psychomanipulantów. Gorsze są tylko ruskie, co kształcone przez KGB udają psychotroników i ezoteryków. Ruskie są bardzo złymi psychomanipulantami. Ojca mi wciągnęli do jakiejś ruskiej psycho-sekty i nie można się z nim dogadać. Na leczenie trafił przez ich psychotyczny wpływ na umysł. Przestrzegam przed rozmaitymi eSBekami z ruskiego KGB, co od naiwnych kasę ściągają za rzekome zdejmowanie karmy i inne zabiegi psychotroniczne. Tylko się od tego głupieje!

    Angelika Zając – Wielka Brytania

  2. Te świntuchy się jeszcze obrażają? Nie ma duchowości bez Bractwa Himawanti. A kto Bractwa nie lubi jest zaćpanym śmieciem. I tyle. Takich Pietrków i Nowaków z OKOPS powinno się leczyć psychiatrycznie!

  3. Niektórzy katolicy są trochę pomyleni, dobrze, że nie wszyscy. Za obrazę uczuć religijnych większości nie powinno się karać artystów ani młodzieży. Ta extrema palantów katolickich, pedofilów kościelnych, oni muszą się nauczyć szacunku dla innowierców.

    Bio-Markus

  4. Słowa katolików kierowane są do katolików. Słowa dominikanów – do katolików zgromadzonych wokół ich wspólnoty. To samo ma miejsce w przypadku satanistów, braci zakonnych himawanti, czy ateistół lub agnostyków. Osoba, która nie ma bladego pojęcia na temat jakiegoś wyznania, nie zgłębiła tajemnic jakiejś doktryny i wypowiada się na jej temat działa również przeciwko swemu wyznaniu, dyskredytując innych członków danej grupy. Tym sposobem budowane są mordy chrześcijaństwu, islamowi, czy jodze, za sprawą za przeproszeniem imbecyli, którzy niedostatecznie zgłębili swych wyznań, a zabierają się za ocenianie wierzeń innych! Chcesz sobie być joginem, to podążaj ścieżką jogina, a nie propagatora idei o której nie ma bladego pojęcia, bo nawet nie umie medytować. Pozdrawiam i życzę tego, by światek Polskiej duchowości dostał takiego kopa w dupę, że katolik zajmie się katolicyzmem, jogini – jodzą a buddyści – buddyzmem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s