Najgroźniejsze niebezpieczne sekty w Polsce XXI wieku


Zapraszamy do głosowania, aby ustalić obiektywnie, które z najbardziej znanych groźnych i niebezpiecznych sekt i kultów są w Polsce najniebezpieczniejsze i najgroźniejsze. Wybierz sektę, (maksimum trzy sekty), którą uważasz za najgroźniejszą i pod listą sekt kliknij przycisk „Vote” czyli Zagłosuj!

Dziękujemy za oddanie głosu, zapraszamy do komentowania ankiety!

Jeśli brakuje w ankiecie którejś z rzeczywiście niebezpiecznych, groźnych, mrocznych sekt czy kultów proszę pisać w komentarzach. Staramy się o jak największą obiektywność i rzetelność naszej ankiety potrzebnej do badań naukowych nad groźnymi sektami w Polsce.

Powiedz stop niebezpiecznym i groźnym sektom watykańskiego NWO – The New Word Order!

35 uwag do wpisu “Najgroźniejsze niebezpieczne sekty w Polsce XXI wieku

 1. Dla mnie zawsze i wszędzie będzie najgroźniejsza sekta jasnogórskich paulinów, którzy przez 3 lata molestowali mojego nieżyjącego już brata który był klerykiem

 2. Tyle przypadków molestowań seksualnych dzieci, młodzieży i osób w wieku dojrzałym nasłuchałam się na terapiach ofiar pedofilii…. jest to prześtępczość zorganizowana, wspierana i chroniona przez Kościół i aparaty rządzące. Takie zachowania pseudoduchownych mają miejsce tylko w sektach!!!!!

 3. Mam awers do jezuitów. Bo to Czarne Brygady Specjalne od mordowania reformatorów i dławienia wszystkich reformatorskich ruchów religijnych.

 4. Ogólnie rzecz biorąc krk wyssał moją osobowość,zniszczył radość dzieciństwa ,spowodował problemy emocjonalne w życiu dorosłym…jako 48-latek zmagam się nadal z traumą minionych lat dlatego uważam ze te wszystkie organizacje są szkodliwe społecznie.Martwi mnie jednak wynik głosowania,moim zdaniem nie tylko opus dei jest szkodliwa,ale organizacja jezuitów,to są twardzi przeciwnicy,manipulatorzy ,ale to tylko moje spostrzeżenie…

 5. Pedofil grasuje na wordpress’ie! Nazywa się ZENOBIUSZ! Łowi dzieci w internetowej sieci! Na zgwałcenie w jakiejś plebanii czy kurii! Zenobiusz ma blog z idiotycznymi tekstami. Wielbiciel Maryja, Ma Ryja!

 6. Miałem matkę bez przesady – inkwizytorkę katoliczkę jak mawiają Ci, którzy ją znali, bo już nie żyje na moje szczęście. Miała niezdrowego fizia na punkcie seksu. Każdą moją dziewczynę wysyłała do ginekologa po zaświadczenie, że nie ma syfilisu a od biskupa zaświadczenie o przyjęciu sakramentów czyli ekstrementów pseudowiary. Całe życie cierpiałem przymuszany do klękań, paciorków o różnych porach dnia. Nie poddałem się tym domowym inwigilacjom, ale obecnie uczęszczam na psychoterapię do Bractwa Zakonnego Himawanti. Tu są wykształceni w metodach jogi terapeuci uzdrawiający holistycznie ludzi. Uczęszczałem przez lata na różne terapie, ale nie przyniosły takich efektów jak na terapiach Bractwa.
  Głosuję na sektę Maryja, bo matka dniami i nocami słuchała….. Nie mogę już więcej pisać….

 7. Nie lubię Salezjanów, bo w ich szkołach molestują chłopaków. Wiem o tym, bo mój chłopak tam chodził do szkoły i opowiedział o swoich bardzo przykrych przeżyciach. Uczęszczał na terapię Ofiar Księży Pedofili, bo nie mógł podjąć współżycia seksualnego z dziewczyną. Niech te salezjańskie burdele pozamykają!!!

 8. Ludzie dajcie sobie spokój z oazami!!! Każdemu to mówię. Prócz ochlajów, łajdaczenia nic tam nie ma!!! Pusta gadanina o niby wierze, pozoranctwo, że coś się dzieje a pocichutku na sianku przelatuje się panienki i wg upodobania chłopczyków!!! Wszyscy moi znajomi odeszli z oazów. Zostały tylko ćpuny, trochę panienek chętnych i miłośnicy piwka.

 9. Oazy to wyjątkowo niebezpieczne sekty, bo werbują już bardzo młodych ludzi i piorą ich mózgi oraz formują przyszłych sekciarzy w „dorosłych” sektach typu Opus Dei, Dominikanie, KANA czy Pro Life. Myślę, że to oazy trzeba by likwidować na samym początku walki z niebezpiecznymi sektami w Polsce i właśnie je zdelegalizować jako zupełnie pierwsze

 10. Pedofilia jest okrutna, niszczy ludzkie życie (duchowe i emocjonalne). Ludzie coraz częściej chodzą na terapie z różnych powodów, np depresji, kompleksów, problemów rodzinnych, interpersonalnych, uzależnień od alkoholu czy narkotyków. W terapiach indywidualnych czy grupowych coraz częściej wychodzi na światło dzienne prawdziwa przyczyna wszelkich nieszczęść i tragedii ludzkich. A jest nią wykorzystanie seksualne dzieci i młodzieży. Ofiary żeby się uwolnić od piętna odważniej się wypowiadają, ale nadal nie ma wsparcia wszelkich instytucji państwowych do tego powołanych. Dlaczego nie napiętnuje się i nie stawia wobec prawa przedstawicieli duchowieństwa, którzy dopuszczają się haniebnych czynów nadużyć seksualnych wobec dzieci i młodzieży wykorzystując swoją pozycję.
  Rodzice chrońcie swoje dzieci! Nie wysyłajcie ufnie dziecka na kolonię z żadnym księdzem czy zakonnicą, choćby wydawali się najbardziej godnymi zaufania!

 11. Sekta Kana z Katowic Dariusza Pietrka, któremu się wydaje, że broni WC i przestrzega przed grożnymi sektami to parodia! Prócz chorobliwego fanatyzmu o postaci ParanojaCatolica nic tam nie ma. Zgłosiła się tam o pomoc psychologiczną i prawną dziewczyna zgwałcona przez księdza – to ją ten szef do walki z sektami wysłał do psychiatry!

 12. Z tego sondażu wychodzi, że najbardziej niebezpieczną sektą jest Opus Dei. Obserwuje się, że powstaje w Polsce coraz więcej prywatynych szkół pod patronatem tej organizacji, do których posyłają swoje dzieci prominentne osoby w kraju. Smutne i niebezpieczne!!!

 13. Sekta katyńsko- smoleńska to nowe zjawisko socjologiczne typu paranoicznego. Jak się kończy głęboka i utwardzona paranoja to mamy dowód historyczny- 10 kwiecień, 2010.

 14. W sekcie Dominikanów najwięcej świętobliwych zboczków. Miałem tam kumpla, który uciekł z tej sekty, bo go jako „młodego psa” gwałcił, kto chciał… zwierzył się przy kielichu. Chodzi biedaczyna na spotkanie do AA, bo nie może się pozbierać po tych „religijnych” przeżyciach. Doradzałem mu terapię ofiar molestacji w Bractwie Zakonnym Himawanti, ale nie wiem czy będzie miał takie szczęście, że tam trafi….

 15. Żal mi osiołków z oaz katolskich. Oaza jest bardzo niebezpieczną sektą! Przynależność do oazy swiadczy to o niskim poziomie inteligencji i stopniu rozwoju osób które się w takiej oazie katolickiej znajdują… Zapewne nie mając bladego pojęcia czym tak naprawdę jest Oaza. Należałam do niej i czuje się wyprana z mózgu… Nie oddałam wszystkich pieniędzy na kościół, ale tylko część, nie zostałam ascetką, chociaż schudłam dużo, nie biczuje się jak w Opus Deo, nie noszę kolczastych majtek ani korony cierniowej jak osły z Opus Dei. 😉 pozdro dla Was

 16. Miałem do czynienia z sektą jezuitów WŻCH (Wspólnota Życia Chrześcijańskiego) działająca na rzecz Opus Dei,szpieguje ludzi w każdym aspekcie życia.Byłem tam przez 5 lat a wyszedłem zdruzgotany psychicznie,teraz doszedłem do siebie.Odszedłem z kościoła katolickiego na wieki i nie chcę mieć z tą zakłamaną firmą Watykańską nic wspólnego.

 17. Jeśli się dobrze przyjrzeć to najgroźniejszą lub jedną z najgroźniejszych sekt w Polsce jest KOŚCIÓŁ KATOLICKI.

 18. Kościół katolicki to zawsze zdrajca Narodu Polskiego. Targowica była katolicka, rozbiory były katolickie. Okupacja hitlerowska była katolicka. Adolf Hitler był politykiem Akcji Katolickiej w Niemczech. Akcja Katolicka rządziła Hitlerem, a Akcją Watykan i papież. Księża to od zawsze pijaki, zboczki, dymają dzieci na oazach, inkwizytorzy zbrodniarze. Nie ma nic dobrego w katolicyzmie. Pedofilia księży i zakonników katolickich trwa od 2 tysięcy lat.

  Pozdrawiam

  Zapraszam na dobre jedzonko i medytacje

  tel. 661 598 061

  Dorota Magda Weinar z rodu Kapiszka

  Gdynia
  Dorotka Cathering

  Antypedofilskie Bractwo Himawanti
  Region Trójmiejski
  ul. Chwarznieńska 111
  81-602 Gdynia

  • Niech będzie pochwalona Wielka Bogini Himawanti w swoim świętym Antypedofilskim Bractwie Himawanti, w Najświętszym Misterium Wielkiej Bogini Magii.Chwała Magii Zawsze Dziewicy, Wielkiej Bogini Hekate, Hathor, Himawanti. Przepraszamy Cię, Wielka Bogini Himawanti za naszych braci błądzących, także tych, którzy sektą nazywają to, co nią nie jest, na odwrót, Prosimy Cię Wielka Bogini Himawanti o wieczne zbawienie dla tych, którzy je zamykają sobie i innym, z dala od Oblicza Bożego Jogą i Tantrą oraz Boską Magią Wschodu naznaczonego. Jest jedno niebo przy Bogini Himawanti, tam nie ma już sekt katolicko-pedofilskich, ani różnic, ani gwałtów na dzieciach, ani kąsania się na wzajem. Pomodlę się za wszystkie ofiary pedofilskich sekt katolickich i dominikańskich, i pedofilów z pedofilskiej Jasnej Góry. Bożena

 19. Wszystkie sekty katolickie, które dokonały ludobójstwa największego w historii świata, zbrodni pedofilii największej w historii świata, wykorzystania religii do manipulacji ludźmi w celu wyłudzania pieniędzy i ślepego poddaństwa powinny być rozliczone że zbrodni i wyrzucone na śmietnik historii. Amen.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s