Szef sekty Effatha spowodował groźny wypadek


Latem roku 2012 – wracając z wczasowej balangi, w sobotę, 28 lipca 2012 roku w godzinach popołudniowych – doszło do tragicznego wypadku drogowego spowodowanego przez pijanego kierowcę, szefa niebezpiecznej sekty Effatha, Andrzeja Wronka, supernumerariusza sekty Opus Dei. Podczas drogi powrotnej z Buska-Zdroju, gdzie wierchuszka bojówkarskiej i faszyzującej sekty Effatha (przybudówki Opus Dei), na odcinku między Górą Kalwarią a Kołbielą, samochodem kierowanym przez kościelnego gangstera Andrzeja Wronkę doznała zderzenia ze skręcającym w lewo autem. Andrzej Wronka, wielbiciel Romana Dmowskiego i jego włoskiego faszyzmu, nie zauważył, że auto jadące przed nim zwalnia i skręca mając prawidłowo włączony kierunkowskaz. W wyniku czego oba samochody stoczyły się do głębokiego rowu biegnącego wzdłuż drogi. 

W związku z doznanymi obrażeniami przynajmniej przez najbliższy miesiąc większość z zaplanowanych konferencji ideologicznego prania mózgu dokonywanego przez stosującego wobec uczestników hipnozę Andrzeja Wronki – szczególnie pielgrzymkowych – musiała zostać odwołana. Bóg jest nierychliwy, ale sprawiedliwy. Za szkodliwą społecznie i zbrodniczą działalność kara złych ludzi, takich jak Andrzej Wronka. Niechaj jest to ostrzeżenie dla zbójectwa i jego sekty Effatha, żeby więcej szkodliwej działalności nie prowadził, a zbójowania na ludzkich duszach i portfelach zaprzestał!

Andrzej Wronka - Sekta Effatha

Andrzej Wronka – Sekta Effatha

Andrzej Wronka, szef sekty Effatha (współ) prowadzi blog „Dziennik Gajowego Maruchy„, jest fanatycznym wyznawcą żydówki Maryji, paranoidalnych smoleńskich teorii spiskowych, a także supernumerariuszem tajnej politycznej sekty Opus Dei zmierzającej do władzy nad światem i zaprowadzenia poprzez swoje agendy NWO oraz wprowadzenia powszechnego terroru wobec innych niż faszystowsko-katolicki światopoglądów oraz wyznań. Pewnie dlatego oficjalna prasa i inne media będące już pod kontrolą faszyzującej sekty Opus Dei nawet słowem nie wspomniały o kilkoro ciężko poszkodowanych osobach, kiedy to sprawcą wypadku jest szef jednej z najgroźniejszych sekciarskich bojówek i mafii kościelnych w Polsce. Próżno znaleźć informacje w lokalnych KPP czy KMP (Komendach Policji), gdzie powinny być info o wypadkach i badanie na zawartość krwi w alkoholu u znanego z pijackich orgii pielgrzymkowych szefa sekty Effatha. Nie ma hałaśliwego opisu tragicznego w skutkach pijackiego rajdu szefa sekty Effatha w prasie, nawet małej wzmianki.

Effatha to kuźnia kadr między innymi dla bojówkarskiej Młodzieży Wszechpolskiej w której rękach jest między innymi portal Wirtualna Polska z Gdańska. Sam Andrzej Wronka szef i prezes sekty Effatha jest wyznawcą ideologii znanego przedwojennego faszysty i homoseksualisty (a właściwie pederasty preferującego młodych nieletnich chłopców), zwolennika reżimu Mussoliniego, Romana Dmowskiego, idola skrajnej, neonazistowskiej prawicy faszystowskiej w Polsce. Roman Dmowski nienawidził kobiet, nigdy nie założył rodziny, do 1917 roku był zarejestrowanym przez carską bezpiekę w Petersburgu agentem i donosicielem. Zwerbowany został z powodu skrywanego przed opinią publiczną homoseksualizmu, a dokładniej klasycznej pederastii do nieletnich chłopców. Prowadził życie tzw. fircyka, co przed II wojną światową oznaczało rozrywkowego pederastę. Nienawiść do żydów, kobiet, małżeństwa, innowierców i rozwiązłość moralna – oto co łączy działaczy sekty Effatha, Młodzieży Wszechpolskiej i Opus Dei.

Tak działa mafia utajniając wszelkie wybryki swoich bossów. A co by było w prasie gdyby jakiś buddysta, hinduista albo świadek Jehowy jechał po pijaku i zrobił wypadek? Byłby atak paranoicznej furii skorumpowanych sekciarstwem opusdeistycznym mediów!

Vimalah Blog

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Szef sekty Effatha spowodował groźny wypadek

  1. Fantastic site you have here but I was wanting to know if you knew
    of any user discussion forums that cover the same topics discussed here? I’d really love to be a part of community where I can get feedback from other knowledgeable individuals that share the same interest. If you have any recommendations, please let me know. Thank you!

  2. Za takie oczernianie Bractwa Himawanti w necie takie durne palanty z pedofilskiej sekty Effatha powinny chociaż z Art. 212 KK lub art. 216 KK siedzieć w kryminałach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s