Śląscy pedofile znieważają i agresywnie atakują


Nie ma jeszcze końca nękania ABH przez pedofilskie gangi ze Śląska i Krakowa

Rok 2013 to dla Polski sezon na ujawnianie kolejnych afer pedofilskich z udziałem księży pedofilów takich jak Wojciech Gil z Dominikany oraz arcybiskup Józef Wesołowski, obaj z okolic Krakowa i Podhala. Kilkanaście innych nagłośnionych afer z udziałem księży pedofilów, to jednak jeszcze za mało, aby zbójeckie gangi pedofilskie z Chorzowa czy Krakowa zaprzestały regularnego nękania członków i liderów Antypedofilskiego Bractwa Himawanti. Na polecenie jak widać propedofilskiej prokuratury w Krakowie (Kraków Śródmieście), policjanci napastowali w sierpniu i wrześniu 2013 roku ośrodek jednego ze stowarzyszeń zajmujących się obroną praw człowieka w Gliwicach.

Policjanci wysługujący się pedofilskiej mafii z Tygodnika Powszechnego napastowali też kilkakrotnie akurat Mohana Ryszarda Matuszewskiego, jego rodzinę oraz dalszych krewnych i znajomych, w tym Śląski Instytut Terapii Ofiar Księży Pedofilów. Dziwi fakt tak dużej ilości policjantów podległych wpływowi pedofilskich gangów z Krakowa czy Chorzowa, którzy podejmują się na zlecenie kościelnych zboczeńców seksualnych brutalnego nękania, napstowania, terroryzowania, bandyckich napadów, nie tylko już na członków Antypedofilskiego Bractwa Himawanti, ale także na organizacje, które pomagają ofiarom nękanym przez kościelne lobby pedofilów. Krakowscy pedofile związani z Tygodnikiem Powszechnym pewnie dobrze wiedzą jaki to sławny polski ksiądz pedofil z Krakowa molestował Mohana Ryszarda Matuszewskiego i kilkanaście innych osób, aktualnie członków i liderów Antypedofilskiego Bractwa Himawanti w latach 1975-1978.

Księża pedofile z USA, 2011

Księża pedofile – Typowe gęby zboczeńców

Także, wielokrotnie w roku 2013, niebezpieczni śląscy pedofile i hejterzy, Dariusz Pietrek z Chorzowa oraz Marcin Pietraszewski z Katowic, w sposób niewybredny, rozmaitymi inwektywami znieważają i agresywnie atakują Antypedofilskie Bractwo Himawanti (ABH). Nie pomaga im leczenie psychiatryczne ze schorzenia zwanego pedofilią, w Polsce zresztą zaniedbywane przez rząd. Pedofile po odsiedzeniu wyroków karnych, które w Polsce są skandalicznie niskie, często 2-3 lata lub w wyroki w zawieszeniach, znowu bezkarnie molestują i gwałcą dzieci oraz szkalują i niszczą tych, których swoim zboczeniem seksualnym skrzywdzili. My, ofiary molestowania i gwałcenia przez tych niebezpiecznych pedofilów nie możemy liczyć na pomoc państwa ani policji. Zboczeńcom gwałcącym nas w młodości i nasze dzieci teraz wolno wszystko! 

Pedofile w Polsce mają dostęp do prasy, takiej brukowej jak Gazeta Wyborcza, która od wielu lat służy mobsteromi gangsterom i zboczonym pedofilom takim jak Dariusz Pietrek oraz Marcin Pietraszewski. Prosimy wszystkich czytelników portalu aby telefonować do pedofilskiej Gazety Wyborczej oddział Katowice (ul. Kopernika 26), ze stanowczym żądaniem usunięcia nienawistnych oszczerstw wypisywanych przez śląską mafię pedofilską Dariusza Pietrka i Marcina Pietraszewskiego oraz ich zboczonych seksualnie kumpli z policji państwowej w Chorzowie, Katowicach i Gliwicach. Policjanci związani z pedofilsko-kościelnymi gangami, w tym roku kilkakrotnie nękali ofiary kościelnego molestowania seksualnego, w tym w Gliwicach, Katowicach i Jaworznie nękali brutalnie rodzinę oraz znajomych Mohana Ryszarda Matuszewskiego, co już jest pewnym katolickim rytuałem zwyrodniałej pedofilskiej mafii i jej policjantów oraz prokuratorów brutalnie siejących nienawiść do swoich zgwałconych i molestowanych ofiar, a także do wszystkich, którzy ofiarom klerykalnej pedofilii pomagają.

Warto pamiętać, że od 1978 roku, od początku pontyfikatu Karola Wojtyły, w skali całego świata ujawniono ponad pół miliona przypadków seksualnych nadużyć księży, zakonników, zakonnic, katechetów na dzieciach. Pomimo tego, że kościół katolicki i i sam papież Karol Wojtyła JP2 aż po ostatnie tchnienie nakazywał terroryzować, uciszać, niszczyć skarżące się publicznie ofiary zboczonych seksualnie księży, kolejne skandale ujawniano coraz intensywniej, także dzięki Internetowi, który umożliwił ofiarom odnajdywanie się poprzez specjalnie zakładane fora oraz wcześniej grupy dyskusyjne w Internecie.

Przypominamy, że z Ośrodka Antypedofilskiego Bractwa Himawanti w Gliwicach przy ulicy Błogosławionego Czesława 84 w sierpniu roku 2002 policja śląska z Gliwic i Katowic zrabowała składki członkowskie roczne osób z województwa śląskiego w wysokości 25 tysięcy złotych oraz nowiutki komputer PC z górnej półki, i jakoś śląski garnizon złodziejów i pedofilskich mobsterów, który na polecenie kościelnych bandytów pedofilskich dokonywał napadu rabunkowego na Ośrodek Terapii Ofiar Księży Pedofilów Antypedofilskiego Bractwa Himawanti nie kwapi się z oddaniem składek i komputera, chociaż nawet Komenda Główna Policji była wielokrotnie wzywana do zwrotu zrabowanych pieniędzy wraz z odsetkami! Tak działa policja, w swej istocie gestapo katolickie, nie mamy złudzeń jako ofiary księży pedofilów, że policjanci to bandyci, złodziej i aktywiści klerykalnej mafii pedofilskiej, którzy dokonują rozbojów. Na pewno nie są stróżami prawa, bo za nękanie Mohana Ryszarda Matuszewskiego, już od 20 lat w kryminale na dożywociu powinni gnić bandyci pokroju Dariusza Pietrka z Chorzowa i wszyscy jego kumple – policjanci.

Oto telefony do redakcji propedofilskiej Gazety Wyborczej na Śląsku: – (032) 325 2555 (dyżurny dziennikarz! Siedziba tej pedofilskiej mafii jest w Katowicach ul. Kopernika 26 – Budynek faszystowskiej i pedofilskiej sekty OPUS DEI – tel. 32 609 0122 i 32 352 0240… Gazeta Wyborcza to teraz niestety propedofilska i faszystowska sekta Opus Dei, która w roku 2013 już dwoma pedofilskimi publikacjami oszczerczo znieważyła i brutalnie nęka, znieważa, pomawia ofiary gwałcone przez księży pedofilów i zakonnice pedofilki!

 Więcej informacji o nękaniu terapeutów ABH oraz ofiar księży pedofilów i zakonnic pedofilek w Polsce na portalu: 

http://himavanti.org – dział Stop Pedofilom

http://www.himavanti.org/pl/c/stoppedofilom

Zapraszamy do lektury tego największego serwisu antypedofilskiego w Polsce! 

3 uwagi do wpisu “Śląscy pedofile znieważają i agresywnie atakują

 1. Kościół katolicki to zawsze zdrajca Narodu Polskiego. Targowica była katolicka, rozbiory były katolickie. Okupacja hitlerowska była katolicka. Adolf Hitler był politykiem Akcji Katolickiej w Niemczech. Akcja Katolicka rządziła Hitlerem, a Akcją Watykan i papież. Księża to od zawsze pijaki, zboczki, dymają dzieci na oazach, inkwizytorzy zbrodniarze. Nie ma nic dobrego w katolicyzmie. Pedofilia księży i zakonników katolickich trwa od 2 tysięcy lat.

  Pozdrawiam

  Zapraszam na dobre jedzonko i medytacje

  tel. 661 598 061

  Dorota Magda Weinar z rodu Kapiszka

  Gdynia
  Dorotka Cathering

  Antypedofilskie Bractwo Himawanti
  Region Trójmiejski
  ul. Chwarznieńska 111
  81-602 Gdynia

 2. Do końca życia was te zboczki ciotowskie pedofilskie pederasty i heteropluszaki co jebiom dzieciaki ścigać i tępić! To jest silne lobby, wielka mafia i się pod maską LGBT ukrywa i jeno dzieci uwodzi, na dzieci poluje, dzieci konsumuje, seksualnie oczywiście. Zboczki żywe będą was ścigać i prześladować. A co ósmy to zboczeniec.

 3. Najgorsze zbuki katolickie to są takie jak Ryszard Nowak ze Szklarskiej Poręby – czubek i świr agresywnie atakujący wolności polskich artystów ciężko przez pedofilskich księży katolickich doświadczonych w dzieciństwie. I taki czub z Chorzowa Dariusz Pietrek z pedofilskiej archideicezji katowickiej. Ulubieńce JP2 Karola Wojtyły to wszystko pedofile takie jak arcybiskup pedofil Józef Wesołowski, zboczony ksiądz Wojciech Gil i wielki pedofil watykański Maciel Deglado – gwałciciel 400 chłopców!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s