Guru Prasad – wizyta Guruji w Polsce


Guru Prasad – wizyta Guruji w Polsce 2022
Program spotkań Guruji z uczniami
10 maja – 13 czerwca 2022

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące przyjazdu Guru Prasada oraz Renuki i Neeraja Goswami do Polski w terminie 10 maja – 13 czerwca 2022

1. Guruji (Gurudźi) przylatuje do Polski w dniu 10 maja o godzinie 13:10. Każdy może przyjechać na lotnisko Chopina w Warszawie i tam przywitać Guruji, Renukę i Neeraja oraz pozostałe towarzyszące Im osoby.

Guru Prasad

2. Pierwsze spotkanie Guru Prasada z osobami zainteresowanymi Ajapa Jogą odbędzie się w Krakowie w sobotę 14 maja o godz. 15:00. Podczas spotkania przewidziana jest wspólna sesja medytacyjna i indywidualne rozmowy z Guruji i/lub Neerajem Goswami. Zachęcamy szczególnie wszystkie te osoby, które podczas wykładów w 2019 roku przyjęły inicjację do osobistego spotkania z Guru Prasadem i Neerajem Goswami.

Miejsce spotkania to: Sala wykładowa WLKS Kraków
Kraków Swoszowice, ul. Moszyńskiego 9
http://www.wlkskrakus.pl

Szczegółowych informacji w sprawie wykładu i sesji medytacyjnej udziela

Kasia, tel. 692-414-147.

3. W terminie 15.05-23.05 Guruji będzie przebywać w Wolimierzu k. Świeradowa Zdroju w odległości około 5 km od miejsca, gdzie będzie budowany Ajapa Yoga Aśram.

a) W piątek 20 maja w godzinach przedpołudniowych na terenie przyszłego Aśramu Ajapa Joga odbędzie się uroczystość palenia ognia (jagna) oraz wkopanie kamienia węgielnego pod budowę budynku medytacyjnego.

b) O godzinie 17:00 w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze rozpocznie się wystawa Neeraja połączona z wykładem o Ajapa Jodze.

c) Każdy może przyjechać i uczestniczyć w tych wydarzeniach. Sugerujemy przyjazd w czwartek i wyjazd w niedzielę. W miejscu noclegu Guruji (agroturystyka “Do Woli”), aktualnie nie ma już wolnych miejsc noclegowych. Jednak w okolicy jest bardzo dużo gospodarstw agroturystycznych i każdy na pewno znajdzie nocleg.

Chęć uczestnictwa w wydarzeniach 20 maja 2022 prosimy zgłaszać pod adresem
kontakt@ajapayoga.pl

Zgłoszenia pobytu w Wolimierzu: krzem32@gmail.com

4. W terminie 23-24 maja nasi goście z Indii mają swój czas prywatny i nie będzie wówczas żadnych spotkań.

5. Od 25 maja 2022 od godzin popołudniowych do 6 czerwca godzin porannych odbędzie ogólnopolskie spotkanie medytacyjne. Guruji zaprasza na to spotkanie wszystkich swoich uczniów. Miejscem spotkania jest Dworek w Konopnicy k. Sieradza (woj. łódzkie, gmina Konopnica).

Dnia 26 maja 2022 rozpocznie się odosobnienie medytacyjne (Shivir), które potrwa 4 dni (do 29.05). W tym czasie obowiązuje restrykcyjny charakter spotkania z Guruji, który ma pomóc w jak najlepszym skupieniu i oddaniu praktyce poprzez m.in. ograniczenie kontaktu ze światem zewnętrznym. Oznacza to, że osoby zainteresowane uczestnictwem w Shivirze są zobowiązane do przyjechania na miejsce wraz z rozpoczęciem odosobnienia i do pozostania do jego końca.

Możliwość przyjęcia inicjacji techniki Ajapa Yoga (Adźapa Joga). Czasem przeznaczonym dla osób, które są zainteresowane przyjęciem inicjacji techniki Ajapa Jogi są dni 30-31.05.

30 maja 2022 Neeraj wytłumaczy im na czym polega technika Adźapa Jogi i zainteresowanym Guruji udzieli inicjacji. Po inicjacji osoby te będą miały dwudniowy „łagodny” Shivir czyli spotkania medytacyjne połączone z naukami naszych duchowych Mistrzów.

Prosimy o jak najszybsze zgłoszenie chęci uczestnictwa celem zorganizowania noclegu i posiłków.
Jeśli będzie taka potrzeba to 4-5 czerwca Guruji będzie udzielać inicjacji i Neeraj powtórzy krótki Shivir dla nowo inicjowanych.

Zgłoszenia pobytu w Konopnicy oraz chęci przyjęcia inicjacji prosimy przesłać na adres:
krzem32@gmail.com

6. Po zakończeniu pobytu w Konopnicy Guruji w dniach od 6 do 11 czerwca 2022 będzie przebywać w Szczecinie. Program spotkań Guruji z uczniami w Szczecinie jest jeszcze w opracowaniu.

7. W przeddzień odlotu z Polski 12 czerwca 2022 o godzinie 17.00 w „TULSI Good Mood Food RESTAURANT” w Warszawie odbędzie się spotkanie Guru Prasada z osobami zainteresowanymi Adźapa Jogą i już inicjowanymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z tej wspaniałej możliwości spotkania z Guru Prasadem. 

Adźapa Dźapa Guru Prasad

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s