Czarna Magia


Czarna Magia – Klątwa, Zaklęcia i Złorzeczenia

Ludzie od zarania dziejów parają się złoczynną czarną magią w Indii nazywaną Jadu-Tuna (Dźadu-Tuna). Konsekwencje czarnomagicznych  czynów są fatalne dla poszkodowanych i złoczyńców. Poszkodowani mają bardzo trudne życie i nic im nie może wyjść, mają pecha, kłopoty, zły los, ciężkie choroby, kalectwo, śmierć bliskich. Poszkodowani przez czarną magię często chorują, miewają wypadki. Przeżywają często różne dziwne i niesłychane tragedie życiowe. Klątwy, zaklęcia i złorzeczenia mogą być rodzinne, dziedziczone od pokoleń. Jeżeli ich się nie usunie w tym życiu, to są znowu  przenoszone na następne życia.

Czarna magia jest bardzo poważnym przestępstwem w Prawie Bożym. Osoba, która trudni się czarną magią, jest srogo karana za czynienie zła i szkodzenie, chociaż karma zwrotna działa czasem dopiero po wielu latach. W konsekwencji, może nawet dojść do największej kary, to jest zamrożenia duszy lub unicestwienia w ogniu jeziora zagłady dusz. W praktyce kościoła katolickiego czarna magia nie jest niczym rzadkim, a sam czarny strój księży i zakonników pokazuje jaką mroczną energię reprezentują. Od wieków “duchowni” chrześcijańscy  posługują się czarnomagicznymi klątwami, dla przykładu, klątwy są nałożone na wiele ksiąg i osób. Czarną magią “duchowni” chronią kościelne dobra i niszczą heretyków oraz sekciarzy, odstępców i wszelkie osoby niewygodne dla kościoła.

Nie powinno się używać słowa “przeklinam”, również w myślach, bo to naprawdę działa automatycznie poprzez podświadome skojarzenia. W momencie użycia tego słowa, duchy “Tamtego” (Złego) automatycznie łączą się ze zleceniodawcą i realizują to “zamówienie” na osobach podświadomie nielubianych. Jest to automatycznie podpisany kontrakt z “Tamtym”, z którego potem trudno się wycofać. Zanim użyjesz klątwy, zaklęcia lub złorzeczenia zastanów się nad konsekwencjami tego przestępstwa, zastanów się czy aby na pewno warto działać dla szkodzenia innej osobie.

Często zgłaszają się do egzorcystów ludzie poszkodowani, którzy stracili duże pieniądze za usuwanie klątw. Bardzo często się słyszy, że ludzie płacą za usunięcie klątwy po kilka tysięcy dolarów, a do rekordów należy cena 5,000 dolarów USA. Spotyka się zdejmowaczy klątw, którzy wykonują swoje usługi przez telefon, a za 20 minut rzekomych usług pobierają od 100 do 800 PLN. Wszystko to są kanalie naciągające ludzi naiwnych, bo egzorcyzmowanie robi się wyłącznie na osobie w jej obecności. Nie jest to usługa robiona na odległość, a do wypędzenia złego ducha często trzeba nawet kilkanaście kilkugodzinnych sesji.

Na tej planecie jest tylko 144 tysiące ludzi, którzy mają przyzwolenie i moc od Stwórcy Boga do usuwania klątw i do autentycznych egzorcyzmów. W każdym przypadku, zawsze są to osoby na bardzo wysokich poziomach duchowych, często uchodzą za lokalnych świętych za życia. Trzeba mieć dobrą rekomendację aby trafić na taką osobę, a nie tylko latać z pytaniami nawet do bardzo dobrych jasnowidzów, zanim zdecyduje się na ten krok. Duchowni katoliccy i protestanccy za paranie się czarną magią rzucania klątw na innowierców odradzają się m.in. jako pederaści i pedofile, a zakonnice jako lesbijki, a także jako nierządnicy dokonujący wszelkich grzechów seksualnych które przez Boga są osobom duchownym zabronione.

Dobry egzorcysta skutecznie usuwa czarną magię i nie jest to istotne jak jest stara, gdzie ty mieszkasz i przez kogo została zrobiona. Dobry egzorcysta dodaje przy tym ochronę dla ducha i ciała na stałe, bo złe duchy posyłane przez “Tamtego” potrafią odczekać i znów zaatakować. Astrologianumerologiamedytacje z aniołami czy radiestezja to magia dobra, biała, którą należy od działań czarnomagicznych obliczonych na szkodzenie innym zdecydowanie odróżnić. Natomiast wszelkie “sakramenty” czy “błogosławieństwa” otrzymane od kapłana nierządnika, pederasty czy pedofila, uwodziciela cudzych żon czy żyjącego z gospodynią są z mocy prawa nieważne, szkodliwe i prowadzą nieświadomych grzechów kapłana prosto w piekielny mrok.

Największym patronem białej magii opartej na białym świetle i barwach tęczy był Prorok Henoch. Egzorcyści i uzdrowiciele zawsze muszą oczyścić pacjenta z energii czarnych, brązowych (brunatnych) i szarych, która to trójca energii jest szkodliwa dla ludzi powodując nie tylko choroby ale i zjawiska masowe jak ciemnota, fanatyzm, głupota, bezmyslność czy agresja. Sakramenty udzielane przez kapłanów obciążonych grzechami seksualnymi, szczególnie pedofilią czy pederastią powodują demoniczne wypaczenie dusz osób, które sakramenty od takiego zdeprawowanego kapłana otrzymały. Stąd wzrost agresji, narkomanii i przestępczpści wśród dziecie i młodzieży. Wszelkie sakramenty otrzymane od kapłana zboczeńca seksualnego muszą być jak najszybciej powtórzone u duchownego o czystej duszy lub zneutralizowane przez dobrego uzdrowiciela czy egzorcystę.

Egzorcyzmy Legionów

Wykonuje je w przypadkach opętań, których skutkiem psychicznym bardzo często jest schizofrenia, również w przypadkach, kiedy duchy “Tamtego” zwane Legionami są dzikimi lokatorami.

Podstawowymi objawami opętań oraz demonicznych ataków są:

1. Stany depresyjne, ciężkie dołki z których ciężko wyjść.

2. Agresja, agresywność, przestępstwa w chwilowej niepoczytalności.

3. Widzenie lub słyszenie złych duchów demonicznych, a “Oni” często są wulgarni.

4. Silne osłabienie, nawet po przespanej nocy.

5. Uczucie strachu, szczególnie w nocy, stany paniki i lęku.

6. Gwałty duchów na kobietach, mężczyznach a również na dzieciach, także przeżyty w nocy orgazm jest zazwyczaj gwałtem.

7. Przerażający głos lub głosy, kociokwik, straszne dźwięki.

8. Odór z osoby opętanej, smród, obrzydliwe zapachy.

9. Mówienie grubym głosem, skrajnie niskie tony głosu.

10. Zaniki pamięci, amnezje, szczególnie chwilowe.

11. Problemy psychiczne, kłopoty z samym sobą, pech i nieszczęścia.

12. Anoreksja i bulimia.

Należy szczególną uwagę zwrócić na dzieci, bo duchy bardzo często się nad nimi znęcają, a one nie mogą powiedzieć, co się dzieje. Dzieje się tak, dlatego, że zboczeńcy, gwałciciele, pedofile, lesbijki, pederaści i inni, nie mają wstępu po śmierci ich ciał do nieba pozostając w niższej sferze astralnej. A chcąc zaspokoić swoje żądze, posuwają się do wampirzenia energii z istot żywych, również zwierząt i „załatwienia” się seksualnie na ciałach fizycznych istot słabych. Dzieci ochrzczone czy komunizowane przez kapłana pederastę, pedofila czy żyjącego w bezbożnym, niesakramentalnym związku z kobietami zostają otwarte na pastwę złych duchów i demonów, łatwo ulegają opętaniu i wypaczeniu charakteru stając się z czasem złymi ludźmi.

Niestety, nie jest to wcale rzadkością. Spotyka się małe dzieci, np. pacjent, który miał niecały rok i nie rósł już od sześciu miesięcy. Nie chciał nic jeść, był ogromnie wycieńczony i wystraszony, a w nocy, kiedy był odwiedzany, szalał ze strachu. W swojej aurze miał 8 dziur, przez które osiem duchów “Tamtego” dokonywało w nocy orgii na tym dzieciaku.

Uzdrowiciel egzorcysta po wygranej bitwie, od sił anielskich otrzymał wiadomość, że gdyby rodzice zgłosili się dwa tygodnie później, to byłoby już za późno, i dziecko by zmarło. Dziecko było ochrzczone przez kapłana biseksualnego, współżyjącego tak z kobietami jak i z mężczyznami, co jest oznaką szatańskiego zniewolenia tego księdza. Jeśli nie można ustalić czy dany kapłan jest moralnie czysty, lepiej zrezygnować z sakramentów, a dziecko jak samo dorośnie niech zdecyduje samo, czy i u kogo chce jakieś sakramenty.

Kiedy osoba szkodliwa myśli o innych źle, mówi lub coś złego czyni, to przesyła w naszą stronę negatywne energie. Te energie, w pierwszym momencie pogarszają samopoczucie swych ofiar, a w efekcie doprowadzają do chorób, nieszczęść, a nawet śmierci. Energetyczny pancerz ochronny jest konieczny dla osób opętanych przez złe duchy lub demony iwampirzonych czyli wysysanych z energii życiowej. Osoby wampirzone czują się wtedy bardzo słabe, nawet po całej przespanej nocy. W czasie dnia bardzo szybko się męczą, są ospałe. Często się czują, jakby życie z nich uciekało, na granicy śmierci. Ten stan może doprowadzić do przedwczesnej śmierci.

Wampir wcina się swoimi mackami do czyjeś aury i drąży dziury, poprzez które wyżera energie życiowe. To czynią również astralne duchy, szczególnie podczas opętania czy channelingu. Może się to stać również w innych sytuacjach, jak poprzez współczucie i żal. Zdewastowana poprzez wampirzenie aura nie jest samo-regenerowalna i ten stan doprowadza do zniszczenia ciał psychicznych, poprzez co doprowadza swoją ofiarę nawet do śmierci. Energetyczny pancerz ochronny zakładany przez egzorcystę czy uzdowiciela chroni ciało i ducha, odbijając te negatywne energie od ciała zanim one dokonają destrukcji.

Należy się strzec księży i pastorów żyjących w sposób nierządny, cudzołożny, pederastyczny, a także takich, którzy są pijakami, a nie tylko rozpustnikami. Księża nierządnicy to zawsze najgorsi wysłannicy zła na tym swiecie. Trzeba się oczyścić, uwolnić od ich wpływów i sakramentów, oczyścić od wszelkiego związku z nimi. Nigdy nie posyłaj dzieci na naukę religii do zboczonego seksualnie księdza ani do księdza pijaka. Dzieci zostają psychicznie uszkodzone przez takie zboczone osoby, co skutkuje opętaniem częściowym lub całkowitym. Duchowych spraw mogą uczyć tylko osoby prowadzące czyste i uczciwe życie codzienne, ludzie o dobrym, nieskalanym sumieniu. Jest też wiele innych grzechów przeciwko Bogu, które powodują, że sakramety w kościele stają się ich przeciwieństwiem, szatańskim odurzeniem, czartowskim zwiedzeniem. I to jest właśnie czarna magia najgorszego rodzaju jaka wniknęła do kościołów ku ich upadkowi.

Egzorcyzmów nigdy nie wykonuje się na odległość, a wyłącznie przy pacjencie – kliencie.

Materiał zaczerpnięty z książki Lalitamohandżi pt.: „Obrona Psychiczna przed Czarną Magią”. 

8 uwag do wpisu “Czarna Magia

  1. Czarni magowie próbowali mnie omotać i zakałapućkać. Pełno ich na forach ezoterycznych różnych i wśród klechów oraz aktywu czarnej mafii katolskiej. Wciągają w swoje mroczne płaskie idee, które wiodą do mroku. Nauki duchowe Bractwa Himawanti wiodą do wyzwolenia z mroków ciemnoty i katolicyzmu, do uwolnienia od uroków i klątw czarnej magii, także tej kościelnej złej, czarnej magii w postaci ekskumenik i klątw papieskich. Biała Magia Bogini Himawanti służy Dobru i Prawdzie!

    Indrapani Arkadiusz Bolesław Lisiecki

  2. A fuj nie cierpię sekt, czarnuchów od jakiś magii ciemniackich czarnych też nie cierpię. Okropne. Razem z pedofilami tych czarnych wszystkich kastrować.

  3. Kocham magię! I używam do ujawniania zbrodni i niegodziwości księży katolickich. Szatan katolickości ujawnia się w całej okazałości! W pedofilii kościoła katolickiego, zboczeniach księży i biskupów. Dobrze, że są takie osoby jak Mistrz Mohan Ryszard Matuszewski, które pomagają ofiarom zboczonego seksualnie i psychicznie skrzywionego na KUL kleru katolickiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s