OGŁOSZENIA EZOTERYCZNE


Pentagram - Symbol okultny

Pentagram – Symbol okultny

Ta strona jest przeznaczona na różne ogłoszenia prywatne takie, jak prowadzone zajęcia, imprezy z zakresu terapii, jogi, ezoteryki, gdzie coś kupić, sprzedać, odstąpić, poszukiwanie pracy, lub oferta pracy, itp. Zamieszczaj swoje wpisy z ofertami o zajęciach i innych sprawach w komentarzach. Ta strona podlega moderacji i jest udostępniona gratis. Ogłoszenia w postaci komentarza podlegają zatwierdzeniu przez administratorów portalu Himawanti.

9 uwag do wpisu “OGŁOSZENIA EZOTERYCZNE

 1. Serdecznie zapraszamy na warsztaty rozwoju duchowego, tradycyjnej indyjskiej medytacji, dzięki którym nie tylko zrelaksujecie ciało i umysł, ale także oczyścicie swoją przeszłość i negatywne emocje. Zapraszamy również na sesje uzdrawiania, grupowe oraz indywidualne, na sesje oczyszczania osób i miejsc. Każdemu kto chce się przyczynić do zwycięstwa światła na ziemi, i wykonać genialną robotę, polecamy uczestnictwo w rytuale dla MATKI ZIEMI czyli w praktyce Gayatri. Zapraszamy pracowników światła, wszystkich przebudzonych, do rozpowszechniania naszego kontaktu i linkowania naszej strony.

  Kontakt email: bractwo.himawanti@gmail.com

 2. Wszystkich intersujących się jogą, ajurwedą i medytacją zapraszamy na stronę jednego z nielicznych organizatorów wczasów z autentyczną jogą i ajurwedą w Indiach i na Sri Lance.

  Serdecznie pozdrawiamy
  Team SpaDreams

 3. Bractwo Himawanti to potężny Ruch Wayseers – Widzący Drogę, Wizjonerzy, Strażnicy Plomienia! Bractwo Himawanti zrzesza tych, którzy rzeczywiście widzą więcej, czują więcej, rozumieją więcej, tych, którzy żyją dla postępu, tych, którzy rozumieją nadchodzącą epokę postępu zwaną w astrologii epoką wodnikową, która będzie trwać przez najbliższych 2160 lat. Angielskie słowa takie ja Wayseers czy LightWorkers doskonale opisują Bractwo Himawanti, duchowy i mistyczny oraz terapeutyczny ruch wizjonerów żyjących dla postępu ludzkości, dla wyniesienia ludzi na wyższy stopień duchowej, moralnej i technologicznej ewolucji.

  Adepci Bractwa Himawanti tworzą osławione przez wieki Bractwo Strażników Płomienia. Adept Bractwa Himawanti to Strażnik Płomienia. Każdy Strażnik Płomienia jest czynnie zaangażowanym Adeptem Bractwa Himawanti, a często prowadzi także własne działalności służące terapii, nauce medytacji czy rozwojowi duchowemu, jako że każdy powinien iść za głosem serca, wołaniem duszy, zgodnie z osiągniętym w duchowym rozwoju stopniem poszerzenia i wzrostu świadomości. Wszyscy Widzący Drogę, wszyscy WaySeers są pracownikami Przedwiecznego Bractwa Himawanti, Bractwa Strażników Płomienia, Bractwa Strażników Świętego Ognia.

  Tu i teraz pomagajmy tym wszystkim, którzy nie potrafią już pomóc sami sobie, poprzez zatracenie, zagubienie się w matrixie. Bądźmy odważni Wayseers i konsekwentni w swoich działaniach. Jednoczmy wszystkich ludzi dobrej woli. Poznając Sekret, poznajesz Wiedzę Tajemną, Przedwieczną Mądrość przekazywaną wtajemniczonym przez Bractwo Himawanti od wielu tysięcy lat.

  LET THERE BE LIGHT! NIECH STANIE SIĘ ŚWIATŁOŚĆ!

 4. Amma Polska – Przyjazd Swami Shubamrita

  Dnia 26 listopada 2015 odwiedzi nas jeden z najbliższych uczniów Ammy – Br. Shubamrita Swami i poprowadzi wieczorny program w Warszawie. Podczas programu będziemy mogli wysłuchać wykładu Swami Br. Shubamrity pt: „Uczyń swoje życie świętem”, zaśpiewać badżany (duchowe pieśni) oraz pomedytować. Spotkanie odbędzie się w sali Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie na ul. Dobra 56/66. Spotkanie rozpocznie się o godz 19:00

  Przyjazd Swami Shubamrita – potrzebujemy Waszej pomocy!

  Kochani
  Już niebawem 26 listopada 2015 przyjeżdża do nas Swami Br. Shubamrita z wykładem „Uczyń swoje życie świętem”.
  Przyjazd Swamiego został potwierdzony kilka dni temu i potrzebujemy Waszej pomocy!
  Potrzebujemy przede wszystkim wsparcia w:

  – Rozreklamowaniu wydarzenia
  Czy ktoś z Was zna się na reklamie w internecie? na Facebooku? Czy ktoś z Was chciałby pozamieszczać informacje o wydarzeniu na forach/grupach poświęconych bollywood, kulturze Indyjskiej, medytacji, jodze, duchowoście etc.? Czy ktoś z Was chciałby porozwieszać plakaty w Warszawie?

  – Kontaktach z mediami
  Może macie kontakt z dziennikarzami, których zainteresowałby temat, którzy chcieliby przeprowadzić wywiad ze Swamim, napisać artykuł?
  Chętnych wolontariuszy prosimy o kontakt z Marleną: 882 060 080

  – Zasileniu sklepiku z przekąskami
  Czy ktoś z was chciałby podarować do sklepiku wegetariańską tartę? samosy? Inną słoną przekąskę? Przygotować mango lassi? sprzedawać w sklepiku? I tym samym wesprzeć Stowarzyszenie w organizacji – cały dochód ze sklepiku idzie na pokrycie kosztów przyjazdu Swamiego i Natha oraz kosztów wynajmu sali.
  Chętnych wolontariuszy prosimy o kontakt z Bożką: 516 061 770

  – Pomocy w przygotowaniu sali i sprzątaniu po programie
  Potrzebujemy wolontariuszy, którzy mogliby przyjść wcześniej o godzinie 16.00 do BUW’u (ul. Dobra 56/66) i pomóc nam w przygotowaniu sceny, ołtarza, zrobieniu dekoracji, przygotowaniu info table, sklepiku Ammowego i przekąskowego, a także pomóc w sprawnym sprzątaniu po programie.
  Zakupie kwiatów na ołtarz
  Chętnych wolontariuszy prosimy o kontakt Iwoną: 512 437 806

  – W innych sprawach prosimy o kontakt z Olą: 509 866 322
  Pozdrawiamy,
  Stowarzyszenie Amma-Polska

  „Jeśli kochasz Ammę, powinieneś kochać i służyć wszystkim żyjącym istotom. Tylko wtedy możesz powiedzieć, że kochasz Ammę. Postrzegaj wszystko tak, jak swoją własną jaźń”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Wszyscy jesteśmy paciorkami nawleczonymi na tę samą nić miłości”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Energia czystej miłości jest w tobie, tylko musi się obudzić”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Miłość może doskonalić wszystko i wszystkich: leczyć choroby, uzdrawiać zranione serca, przekształcać ludzkie umysły”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Miłość jest tym, co jednoczy wszystko”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Kiedy niewinność przebudzi się w naszym sercu, zobaczymy wszystko w jej świetle, nastanie wyłącznie błogość.” -Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Cisza, jakiej nabywamy dzięki modlitwie i medytacji, pomaga nam odnaleźć pokój i prawdziwe szczęście w tym hałaśliwym świecie” – Amma

  „Sztuka jest pięknem Boga, objawionym w postaci muzyki, malarstwa, tańca itp. Jest jednym z najprostszych sposobów urzeczywistnienia własnej wrodzonej boskości.” ‪‎Amma‬ (Mata Amritanandamayi)

  „Czas życia motyla wynosi zaledwie kilka dni, do tygodnia. A mimo to, jak on radośnie lata naokoło! Rozsiewa na wszystkich zachwyt i radość. Nasze życie powinno być właśnie takie”. – Amma (Mata Amritanandamayi

  „Ludzie przychodzą na świat, aby byli kochani. Żyją dla miłości. Jednak dziś największym ubóstwem jest brak bezwarunkowej miłości”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Nasze starania, aby usunąć nienawiść i obojętność ze świata, zaczynają się od starań, żeby usunąć je z naszego umysłu”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Jak długo wystarczy siły w rękach, aby wyciągnąć je do tych, którzy do niej przychodzą, Amma będzie dawać im darszan. Z miłością troszczyć się o ludzi, pocieszać i ocierać ich łzy do końca ich śmiertelnej drogi – takie jest życzenie Ammy” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Nie krzywdź nikogo swoimi myślami, słowami ani czynami. Słuchaj głosu swojego sumienia i postępuj zgodnie z nim. Módl się o pokój na świecie” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Kiedy pojawiają się w życiu trudne okoliczności, nie uciekaj ze strachu. Raczej rozpal w sobie miłość i staraj się je przezwyciężyć”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Moje ukochane dzieci, śpiewajcie z głębi waszych serc. Niech wasze serca rozpuszczą się w modlitwie. Radość śpiewania imienia Pana jest niepowtarzalna”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Tam gdzie jest miłość , tam nie ma wysiłku. Czynienie innych szczęśliwymi to mój odpoczynek”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Życie jest pełne Bożego światła, ale tylko przez optymizm doświadczycie tego światła.” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Nawet jeśli niczego nie zrobiliśmy bezinteresownie, powinniśmy posadzić drzewo lub sadzonkę; to byłby prawdziwie bezinteresowny czyn, przynoszący korzyści dla nas samych i dla innych.” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Jeśli zanurzymy się w siebie wystarczająco głęboko, odkryjemy, że wszystkie istoty łączy razem ta sama nić uniwersalnej miłości. To miłość jednoczy wszystko.” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Jedyną rzeczą, która nas ożywia pośród smutków, jest optymistyczna wiara. Nigdy jej nie straćmy”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Starzejąc się tracimy entuzjazm i radość. Stajemy się zasuszeni i nieszczęśliwi. Dlaczego? Ponieważ tracimy wiarę i niewinność. Gdzieś w każdym z nas dziecięca radość, niewinność i wiara leżą uśpione. Odkryjmy je na nowo.” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Zachwyt i miłość, które odczuwałeś jako dziecko, nigdy nie powrócą, chyba że znów zaczniesz się bawić jak dziecko. Niewinność jest w tobie, ukryta głęboko wewnątrz. Powinieneś ją odkryć na nowo… Ta dziecięca niewinność w tobie, to Bóg”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Spójrz w oczy dziecka – możesz w nich ujrzeć Boga. Przebywaj z dziećmi. Ich spontaniczność, niewinność i pełnia ekspresji sprawią, że z twego serca wypłynie uśmiech i zachwyt pojawi się w twoich oczach”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Nasze ciała urosły, nasze umysły nie. Aby nasze umysły mogły wzrastać i stać się bezkresne jak wszechświat, musimy najpierw rozwijać postawę małego dziecka. Potrzebujemy dziecięcej niewinności i pokory, ponieważ tylko dziecko może wzrastać”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Powinniśmy nauczyć się podchodzić do życiowych doświadczeń z miłością i wiarą. Wtedy życie objawi nam wszystkie swoje tajemnice.” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Niezależnie od tego, czy fizycznie są z dala ode mnie, czy blisko mnie, wszystkie moje dzieci są w moim sercu. Będąc tam, wszystkie są częścią mnie”. – Amma

  „Zasada macierzyństwa jest niezmierzona i potężna jak wszechświat. Dzięki mocy macierzyństwa w sobie kobieta może mieć wpływ na cały świat”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Miłość po prostu płynie. Każdy, kto zechce skorzystać i zanurzyć się w niej, zostanie przyjęty takim, jakim jest”. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Nie jesteśmy odrębni od Natury; jesteśmy jej współzależną częścią. Nasze życie zależy od dobrostanu całości. Dlatego jednym z naszych najważniejszych obowiązków jest pełna miłości opieka nad wszystkimi żyjącymi istotami.” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Miłość obudzonego macierzyństwa, to miłość i współczucie odczuwane nie tylko do własnych dzieci lecz także do wszystkich ludzi, zwierząt, roślin, skał i rzek. Miłość ta rozciąga się na całą naturę i ogarnia każdą z istot. W rzeczywistości dla kobiety, w której przebudziło się prawdziwe macierzyństwo wszystkie stworzenia są jej dziećmi. Taka miłość, takie macierzyństwo jest Boską Miłością – To właśnie jest Bóg.” – Amma (Mata Amritanandamayi)

  „Szczera miłość jest najlepszym lekarstwem dla nowoczesnego świata. Jest tym, czego brakuje we wszystkich społeczeństwach. Pierwotną przyczyną wszystkich problemów, od problemów osobistych po globalne, jest brak miłości. Miłość jest czynnikiem wiążącym, jednoczącym. Miłość stwarza poczucie jedności wśród ludzi. Jednoczy naród i jego ludzi. Podczas gdy miłość powoduje odczuwanie jedności, nienawiść jest przyczyną podziałów. Egotyzm i nienawiść tną ludzkie umysły na kawałki. Nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać za pomocą miłości.” Amma (Mata Amritanandamayi)

  Większość z nas ciągle myśli o poniesionych w życiu stratach. Zapominamy o największej korzyści, jaką możemy mieć – to jest o miłości. Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się w pełni, a będziesz mógł doświadczyć miłości z całą jej wonnością i pięknem.
  Nie ma nic bardziej poruszającego, niż moc i piękno dwóch kochających się serc. Miłość dla umysłu jest jak chłodząca świeżość pełni księżyca i migoczący blask promieni słońca. Ale miłość nie wejdzie do naszych serc bez pozwolenia. Kobiety i mężczyźni powinni, w równej mierze, zaprosić miłość, która czeka. Tylko miłość może przynieść trwałą zmianę w umysłach, a co za tym idzie, w rzeczywistości kobiet i mężczyzn. – Amma (Mata Amritanandamayi)

  http://www.amma-polska.pl/

  http://static.wixstatic.com/media/8ab7dd_16d5d0db16884b51a63c27b48356eb7c.jpg_srb_p_550_778_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srb

  Adres:

  Stowarzyszenie Amma Polska;
  ul.Kolejowa 5A, Golędzinów;
  55-120 Oborniki Śląskie;
  mail: info@amma-polska.pl

 5. BASIA BULLER

  Absolwentka Akademii Kultury Duchowej prowadzonej w Bielsku Białej przez Leona Zawadzkiego i Marię Pieniążek. Tam poznawała teorię i praktykę jogi. Jako że jej dobrodziejstwami cieszy się od 20 lat, z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Joga towarzyszy mi w życiu już ponad 20 lat. Oprócz poprawy zdrowia i sprawności, istotna jest dla mnie również duża świadomość ciała, którą zyskałam dzięki praktykowaniu jogi. Świadomość taka zdecydowanie pogłębia wgląd w uczucia i emocje i ułatwia pracę nad sobą. Joga nauczyła mnie też dystansu wobec siebie i życiowych wydarzeń. Jest cennym narzędziem, dzięki któremu można skuteczniej radzić sobie w życiu.

  http://pracownia-alternatywa.eu/instruktorzy/basia-buller/

 6. Serdecznie zapraszam do indywidualnych sesji hipnotycznych. Podczas sesji rozwiązujemy problemy dotyczące ciała jak i umysłu. Pokazujemy prawdę dotyczącą duchowości oraz uczymy jak ją rozwijać. Ponad to usuwamy wszelkiego rodzaju kody, które powstały podczas życia i mają destrukcyjny wpływ na nasze istnienie.
  Podczas sesji hipnotycznych oferujemy między innymi:
  – rozmowa z duszą oraz opiekunem duchowym
  – skanowanie fantomowe ciała (wykrywanie chorób i przyczyn ich powstania)
  – wgląd w poprzednie wcielenia (inkarnacje)
  – usuwanie blokad, kodów
  – podróże w czasie, przestrzeni i poza przestrzenią (wgląd w przeszłość i przyszłość)
  – rozmowy ze zmarłymi

  Sesje terapeutyczne
  – leczenie depresji
  – leczenie nałogów (alkoholizm, narkomania, papierosy)
  – leczenie nadwagi i anoreksji

  Wszelkie dodatkowe informacje oraz umawianie wizyt są dostępne pod numerem telefonu 785822283

 7. Zapraszam do skorzystania z oferty szerokiej gamy rytuałów. Rytuały miłosne, rytuały oczyszczenia, odcięcia, poprawiające relacje, finansowe. Jednorazowe, jak i trwające tydzień czyn kilka tygodni. Na temat rytuału odpowiadam na pytania drogą mailową.

  Cena rytuały waha się od 110 do 300 zł (w zależności od materiałów, jakie muszę użyć, w zależności od długości rytuału; przesyłam zdjecia z wykonania rytuału oraz – na życzenie klienta – to, co z niego pozostało, aby samodzielnie włączył się w rytuał oddając naturze resztki jak wosk – wysyłam listem priorytetowym).

  Zapraszam do kontaktu i współpracy!

 8. Wykonuję oczyszczanie energetyczne czakr i aury za pomocą wahadła. Zajmuje się rónież oczyszczaniem domów, pomieszczeń oraz przedmiotów.
  Seans może być wykonany zdalnie ze zdjęciem lub na spotkaniu osobistym.
  Zapraszam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s